Brala jsem už asi 5 let léky na vysoký krevní tlak. Na doporučení jsem začala užívat Emulips a už po dvou baleních jsem mohla léky zcela vysadit! Tlak mám normě a dodnes si ho držím bez léků. Navíc mi Emulips pomohl s letitými problémy s vyprazdňováním - na toaletu dnes chodím pravidelně každý den. Zmizely také časté bolesti žaludku. Opravdu nedám na Emulips dopustit a je mojí každodenní součástí spokojeného života. Blažena E., Tanvald
Emulips (50 ml, 115 ml), doplněk stravy pro optimalizaci trávení tuků vyrobený z rostlinného řepkového oleje z bezerukových a bezglukosinulátových odrůd řepky, vysoce účinných emulgátorů přírodního původu a obohacený zvýšenou hladinou vitamínu E.
Emulips ochrání Váš organismus před působením nebezpečných kyslíkových radikálů (způsobujích stárnutí a vznik chronických zánětů a rakoviny) a podpoří zdravý stav a funkci srdce a cév.
Balení 50ml (375Kč) v příchuti: natur, citron, vanilka, skořice, anýz
Balení 115ml (750Kč) v příchuti: natur, citron, anýz
Dana Březinová (03-005305)

