MAGAZÍN - Tipy a triky

Proč se po ránu cítíme mizerněPublikováno 20.2.2017, 15:43
Perfektní, daří se nám spát doporučovaných 8 hodin denně? Tak proč to ale nefunguje? Co může za stavy, kdy se i po teoreticky vydatném spánku ráno probudíme a cítíme se, jako by nás někdo přejel parním válcem? Hlava nesoustředěná, spát se nám chce a ne a ne se probudit ani po druhé kávě... Příčin, proč dlouhý spánek neznamená kvalitní spánek, může být spousta. My pro vás máme šest nejčastějších. A některé vás možná překvapí.
Cvičení ne a ne zafungovat? Možná víme proč.Publikováno 16.2.2017, 13:08
Mnoho z nás propadlo dvěma trendům poslední doby. Oba jsou sice ne zrovna úplně pochopitelné, ale prostě jsme je jako ženy přijaly. Tím prvním je návrat k hustému a výraznému obočí, tím druhým je co nejkulatější, pevný a klidně i trošku větší zadeček. Zatímco na obočí si můžeme koupit tužku, stíny nebo gel a nějak ho prostě nafingovat, se zadečkem neuděláme nic jiného, než že budeme cvičit. Ale... co když cvičíme, cvičíme a on se ne a ne zvednout, zakulatit a vyhladit?
Ranní rituály, které by bylo lepší vynechatPublikováno 13.2.2017, 16:07
Pokud patříte k většinové populaci, znamená to mimo jiné také to, že nemáte ráno před odchodem z domu do práce/školy/za jinými povinnostmi zrovna přehršle času nazbyt. Ale i to "málo", co ráno stihneme, má potenciál ovlivnit nás na celý následující den. A to jak v dobrém, tak /bohužel ve většině případů) v tom ne zrovna nejlepším. Na jakých ranních zvycích bychom měli zapracovat?
14x jedlá soda v praxiPublikováno 8.2.2017, 14:18
Jedlá soda patří do skupiny takových malých domácích zázraků. Společně s citrónovou šťávou, octem nebo kokosovým olejem je jedlá soda univerzálním pomocníkem v domácnosti, ale nejen při péči o ni, ale také při péči o tělo nebo třeba srst našich mazlíčků. A jelikož přicházíme stále na nové a nové použití této původně „jen“ léčivé látky, máme pro vás nové tipy, jak s ní v domácnosti naložit.
Šikovné triky do každé domácnostiPublikováno 2.2.2017, 15:35
Každý z nás při úklidu a péči o domácnost využívá jak standardních postupů, tak tipů a triků< které nás naučily maminky, babičky, tety, nebo jsme si o nich přečetli někde v časopisech nebo na internetu. Seznamy takových vylepšení nejsou nikdy dost dlouhé, protože každému bude vyhovovat něco jiného, každý si do své rutiny zařadí to, co nejvíc vyhovuje jeho stylu. Takže seznam triků pro snadný úklid rozšíříme hned o 22 bodů.
Epsomská sůl aneb Nad zlato není jen ta kuchyňskáPublikováno 31.1.2017, 14:39
Není sůl, jako sůl. Zatímco většina lidí si pod pojmem „sůl“ představí sůl kuchyňskou, takový chemik ví, že označením soli se pojmenovávají neutrální sloučeniny, většinou krystalické pevné látky. Vznikají různými způsoby a je jich neuvěřitelné množství. Nás bude ovšem zajímat síran hořečnatý, tedy Epsomská sůl. Rozhodně jí nedochutíme potraviny, ale takovým přidáním do koupele nám může prokázat až neuvěřitelnou službu.
Správné povlečení = dobrý spánekPublikováno 22.1.2017, 13:37
Je to tak. Spánkem, tedy v peřinách, trávíme třetinu každičkého dne, což je ve výsledku obrovská a velmi důležitá část našeho života. V posteli totiž odpočíváme po náročném dni a v posteli také nabíráme síly na den další. To, jak se v lůžku cítíme, má tedy významný vliv na kvalitu našeho spánku a na kvalitu odpočinku jako takového.
Sabotáž mikrovlnné troubyPublikováno 20.1.2017, 12:26
Mikrovlnná trouba je naprosto běžná součást snad všech domácností. I ti, kteří jejích služeb nevyužívají na denní bázi, sem tam prostě efektivitu ohřívání a jiných funkcí prostě ocenit musí. Pokud jsme si ale na její mnohostrannost už natolik zvykli, že ji používáme téměř na vše, měli bychom znát situace, kdy nejčastěji chybujeme. A kdy nehazardujeme jenom se správnou úpravou jídla, ale také se zdravím.
Kokosový olej nemusí být vždycky volba č. 1Publikováno 7.1.2017, 15:40
Stejně, jako se olivový olej sice hodí většinou, ale ne vždy, je to tak i s univerzálním a zázračným olejem kokosovým. Kokosový olej můžeme používat v kuchyni, koupelně a vlastně i ložnici, ale existuje několik situací, kdy bychom se mu měli vyhnout. Ačkoliv ve své původní formě skvěle působí na naše tělo zevnitř i zvenku, není jeho používání úplně bez limitů. Nebo by aspoň být nemělo.
Věci, které se nezmění, ani když zhubnetePublikováno 27.12.2016, 13:12
Rad, jak zhubnout po fyzické stránce, najdete do pár minut snad tisíce. Ale zatímco existují výživoví terapeuti, trenéři, dokonce i hubnoucí koučové, na to, jak se změní nebo nezmění vaše psychika, když budete hubnout a zhubnete, vás neumí připravit vlastně nikdo. Je totiž několik věcí, které přetrvávají, i když se tělo mění. A tak i když pro vás vysněná číslovka na váze znamená až magickou metu, nemusí být všechno tak, jak si přejeme.
Celkem: 104 (zobrazuje se 1-10)1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10,.,11 další >>
© 2004-2017 Affectio s.r.o. | Reklama | Podmínky serveru | Ceník členství | Návod pro inzerci | Desatero | Ochrana kupujících | Dobrý prodejce | Černá listina | Kontakt | Facebook