MAGAZÍN - Tipy a triky

Kokosový olej nemusí být vždycky volba č. 1Publikováno 7.1.2017, 15:40
Stejně, jako se olivový olej sice hodí většinou, ale ne vždy, je to tak i s univerzálním a zázračným olejem kokosovým. Kokosový olej můžeme používat v kuchyni, koupelně a vlastně i ložnici, ale existuje několik situací, kdy bychom se mu měli vyhnout. Ačkoliv ve své původní formě skvěle působí na naše tělo zevnitř i zvenku, není jeho používání úplně bez limitů. Nebo by aspoň být nemělo.
Věci, které se nezmění, ani když zhubnetePublikováno 27.12.2016, 13:12
Rad, jak zhubnout po fyzické stránce, najdete do pár minut snad tisíce. Ale zatímco existují výživoví terapeuti, trenéři, dokonce i hubnoucí koučové, na to, jak se změní nebo nezmění vaše psychika, když budete hubnout a zhubnete, vás neumí připravit vlastně nikdo. Je totiž několik věcí, které přetrvávají, i když se tělo mění. A tak i když pro vás vysněná číslovka na váze znamená až magickou metu, nemusí být všechno tak, jak si přejeme.
Netradiční využití Aloe VeraPublikováno 26.12.2016, 15:00
Aloe Vera je jednou z nejkouzelnějších rostlin, které můžeme pro naši krásu i zdraví využít. Ať už si ji pěstujete doma, kupujeme v obchodech nebo obstaráváme jakkoliv jinak, máme pro vás pár tipů, jak ji využít, o kterých jste pravděpodobně ještě neslyšeli. Budeme potřebovat gel z Aloe Vera (a ne ten kosmetický, ale pěkně takový, který můžeme požít) a pár dalších ingrediencí k tomu, abychom využití této zázračné rostliny rozšířili i tam, kam bychom to možná ani nevyzkoušeli.
Jak se vyhnout klasické zimní nemociPublikováno 21.12.2016, 11:53
Jsme právě uprostřed sezóny, která je přímo živnou půdou pro nejrůznější viry. V prostředcích hromadné dopravy potkáváme kašlající a popotahující spolucestující, kolegové v práci „přecházejí takové to běžné zimní nachlazení“ a sem tam je od příchodu do práce (a plýtvání dovolené) neodradí ani lehčí teplota. A tak se často taková zimní chřipka nevyhne ani nám. Ovšem lepší, než léčba, je prevence! Jaké jsou triky na to, jak neonemocnět?
8 zásadních chyb, když přijde na kondicionérPublikováno 16.12.2016, 13:37
Vlasy, jejich délka, barva, úprava a kvalita jsou věčné téma všech žen (a dost často i mužů). Nikdo je nemáme takové, jaké bychom je chtěli, kdo má vlnité, chce rovné, kdo má rovné, dal by cokoliv za přirozené lokny. Tak jako tak, úprava vlasů je součástí naší rutiny péče o vzhled. A i když s vlasy, jaké nám byly dány do vínku, zas tolik neuděláme, můžeme o ně pečovat a upravovat je, jak nejlépe to jde. Proč se nám to ale nedaří? A kdy za to může kondicionér?
Nejhorší stereotypy špatných trenérůPublikováno 14.12.2016, 15:07
Už vám není dvacet a i přesto jste se rozhodli začít na sobě pracovat? Zhubnout? Nikdy předtím jste moc necvičili, svalová hmota je sice dostačující a udržovaná běžným denním režimem, ale ta tuková se trošičku vymkla kontrole? A koneckonců i ta fyzička by mohla být lepší? To, co váš může spolehlivě odradit od jakéhokoliv dalšího pokračování, jsou špatné trenérské rady, doporučení, kterých je lépe se nedržet, a metody, které se pro vás nehodí. A třeba i případné zranění kvůli špatnému cvičení. Co vám prozradí, že váš odborník je spíš „odborník“?
Tip na vánoční dárek: Pojeďte si zazpívat k moři s Mateřskou.comPublikováno 7.12.2016, 22:29
Máme pro Vás tip, čím zaručeně potěšíte celou vaši rodinu v zimním prokřehlém čase. Zapomeňte na chvíli na svařák, vánoční úklid a rukavice a představte si, jak vyrážíte s rodinou k moři, děti si hrají na pláži, vy si užíváte dovolenou v Chorvatsku a navíc si na ní skvěle zazpíváte. Stačí si pořídit vánoční voucher na „Mateřskou.com u moře“ a léto se k vám i v prosinci začne blížit mílovými kroky.
Když je kávy trochu mocPublikováno 3.12.2016, 18:14
Káva je v současné době velkým tématem, jako houby po dešti vyrostly kavárničky, pražírny a vůbec místa, kde si můžeme dopřát výběrovou kávu s patřičným rituálem (a když si požádáme o mléko nebo cukr, pravděpodobně budeme vykázáni). Většině z klasických konzumentů kávy jsou ale zrna, pražení a netradiční způsoby přípravy celkem jedno. Protože odjakživa nám káva symbolizuje ranní pohodu, pracovní pauzičku, poobědovou pohodu a odpolední sedánek. Jenomže… ono kofeinu může být na jedno tělo až moc. Jak poznáme, že to s kávou už tak trošku přeháníme?
Ploché bříško během jednoho týdne a napořádPublikováno 2.12.2016, 18:13
A tentokrát ne cvičením. Cvičební a tréninkový plán je jedna věc, ale strava, ach ta strava, to je věc druhá. Pokud se cítíme neustále plní, nafouklí a pěkně držet stažené břišní svaly a zatažené břicho nám jde hůř než dříve, pravděpodobně jsou na vině některé stravovací návyky. A zdaleka nemusí být špatné nebo zdraví škodlivé! Co bychom měli a neměli dělat, co vyměnit a čemu se vyhnout, když si chceme dát bříško pěkně podle pravítka?
Různé skvrny, různé čištěníPublikováno 1.12.2016, 11:36
Je bohužel celkem jedno, jak moc se snažíme udržet svůj domov v čistotě a pořádku, nehody se prostě stávají. A když na scénu nastoupí děti, je někdy udržení pořádku doslova nemožné. O provozní binec nám zas až tolik nejde, horší je, když se stanou nehody, které můžou trvale poničit vzhled vybavení domácnosti. Nejnáchylnější k tomu jsou samozřejmě koberce, protože když někde něco ukápne, rozlije se nebo vyprskne, schytají to jako první. A jak je vyčistit bez újmy na vzhledu a pomocí obyčejných věcí v domácnosti?
Celkem: 96 (zobrazuje se 1-10)1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 další >>
© 2004-2017 Affectio s.r.o. | Reklama | Podmínky serveru | Ceník členství | Návod pro inzerci | Desatero | Ochrana kupujících | Dobrý prodejce | Černá listina | Kontakt | Facebook