Testovací blog Hobby

 

test: https://google.com?a=x&g=hh&k[k]= 

další nalezené

obyč - www.google.com 

 

Nakupovat obuv s dětmi je skoro jako potápět se pro perlorodky v moři plném žraloků. Je to vysilující a výsledek je nejistý. Děti totiž všeobecně nákupy nemají příliš v oblibě. Koupě bot se ale může proměnit doslova v horor. Nejenže nám potomci obvykle nejsou schopni sdělit, jestli jim bota sedí, tlačí je nebo je jim velká, ale příliš nepomáhají ani s výběrem. Malé slečny bez ohledu na roční období trvají na lakovaných růžových balerínách či kamínky posetých kozačkách na podpatku, kluci zase nutně potřebují jen tenisky ze Spidermanem. Jak tedy na to, abyste se každého nákupu dětských bot nemuseli obávat a podle čeho vybírat, aby byla bota pohodlná a váš potomek spokojený? Na to jsme se zeptali odborníků.

 

Zapojte dítě do výběru

 

Pocit, že domů odcházejí právě s těmi botkami, které se jim líbí, je pro děti velmi důležitý. To ale rozhodně neznamená, že musíte koupit ty, které jim jako první padnou do oka. Najděte typ boty, o kterém víte, že ho dítě potřebuje, přesvědčte se, že mu sedí, a dejte mu možnost vybrat si třeba barvu nebo vzor. Uvidíte, že tak bude mít z nákupu mnohem větší radost a příště se už při návštěvě prodejny nebude tak vzpouzet.

 

Měřte, měřte a ještě jednou měřte

 

Dětem nohy rostou rychleji, než si vůbec dokážete představit. Rozdíly ve velikostech se u předškolních dětí často objevují už po jednom nebo dvou měsících. Při příchodu do obchodu proto vždy, než vůbec začnete vybírat, přeměřte jejich nožku. Využijte k tomu speciální měřící desky, které už najdete v každém obchodě. Zaměřte se také na šířku chodidla. Tvar dětské nožičky je totiž individuální a co sedne jednomu, nemusí vyhotovovat druhému. Řada výrobců kvalitní dětské obuvi už nabízí boty ve třech různých šířkách. Nebojte se proto zeptat obsluhy a nenechte si vnutit něco, co nepotřebujete. Nechcete přece svému potomkovi zničit nohy už v dětství.

 

Publikováno 29.1.2020, 10:35
další články autoraBLOGY MOHOU KOMENTOVAT POUZE REGISTROVANÍ UŽIVATELÉ
Registraci provedete ZDE
Simona F. (bilalabutka) ID 640409, mimibazar.cz/bilalabutka (2.3.2020, 11:37)
Testovací komentář - pravda, pravda (Y)
ODPOVĚDĚT
Lucie V. (kontrola) ID 127554, mimibazar.cz/kontrola (5.3.2020, 7:34)
(F) a tady jste se podívat byla? www.mimibazar.cz
ODPOVĚDĚT
© 2004-2020 CZECH NEWS CENTER a.s. | Reklama | Podmínky serveru | Ceník členství | Návod pro inzerci | Desatero | Ochrana kupujících | Dobrý prodejce | Osobní údaje | Kontakt