Zobrazit přihlášovací formulář

7 znamení, že je vám partner nevěrný

  • Publikováno:
7 znamení, že je vám partner nevěrný

Jak zjistit, že vás váš partner podvádí? Obvykle, pokud se ptáte na tuto otázku, už máte podezření, že jste se stali obětí nevěry, nebo přinejmenším, že ve vašem vztahu něco není v pořádku. Známky nevěry samozřejmě vypadají v každém vztahu jinak, ale existuje několik společných znamení, které byste neměli přehlížet.

Jedno je jisté, pokud máte tam někde uvnitř nepříjemný pocit, že vás váš partner podvádí, obvykle jde bohužel o správné tušení. To znamená, že možná budete chtít shromáždit nějaké hmatatelné důkazy, než budete své pocity konfrontovat s jejich chováním. Mezi běžné příznaky nevěry, které můžete hledat, patří:

1. Najednou pečuje o svůj vzhled

Začal váš partner navštěvovat posilovnu, chodit na solárko nebo se třeba pravidelně nechává stříhat a holit? Může to být známkou toho, že se pro někoho snaží vypadat atraktivněji. Pokud si váš partner najednou pořídí oblečení podle poslední módy a začne vonět jako chodící parfumerie, může to naznačovat, že má poměr. Totéž platí o novém účesu a novém spodním prádle - zvláště pokud váš milý doma pořád chodí ove starých teplácích, ale do práce nebo na sraz s „kamarády“ se nastrojí do nového.

2. Je často "nedostupný"

Pokud vás váš partner podvádí, je poměrně dost pravděpodobné, že nebude mít čas odpovědět na vaše hovory, esemesky a zprávy na WhatsAppu či Messengeru. Často pak můžete slyšet legitimně znějící výmluvy, jako že byl na schůzce, řídil, byl v „mrtvé zóně“ a nevěděl, že se mu snažíte dovolat. Takže jestli se vám poslední dobou často nedaří partnera zkontaktovat, když je dlouho v práci nebo na služební cestě, je to špatné znamení.

3. Tajně používá telefon nebo počítače

Podvodníci mají tendenci používat své telefony a počítače častěji než dříve a hlídat je, jako by na tom závisel jejich život. Pokud telefon a notebook vašeho partnera nikdy předtím nevyžadovaly heslo, a nyní je vyžadují, není to dobré znamení. Pokud váš partner najednou začne mazat texty a denně maže historii prohlížeče, není to dobré znamení. Pokud se váš partner nikdy nevzdá svého telefonu a bere si ho do koupelny, i když se sprchuje, není to dobré znamení. Zkuste ho požádat, ať vám svůj telefon půjčí, když řekne ne, je to také problém. Upřímně, co by tam za normálních okolností mohlo být tak tajného...

4. Bezdůvodně vás napadá a obviňuje

Podvodníci mají tendenci racionalizovat své chování (ve své vlastní mysli). Jedním ze způsobů, jak to dělají je, že shazují vinu na vás. Říkají, že nevypadáte tak, jak jste vypadala, když si vás vzali, nebo že nejste dostatečně akční v ložnici, nebo že si nevážíte všech těch úžasných věcí, které pro vás dělají. Pokud se najednou zdá, že všechno, co děláte, je špatně, a to, co partnerovi nikdy nevadilo, ho najednou obtěžuje, může to být jasným znamením podvádění.

5. Vyhýbá se intimnostem

Snížená i zvýšená úroveň sexuální aktivity ve vašem vztahu může být známkou nevěry. Ke snížení frekvence sexuálních styků dochází, protože je váš partner zaměřen na někoho jiného. K náhlému navýšení zájmu o sex zase proto, že se nevěru snaží zakrýt. Další možnou známkou podvádění je, když při sexu s partnerem cítíte, že nejste citově propojeni, z jeho strany jde čistě jen o to, splnit „povinnost“. Dalším znamením je, že partner zavádí do vašeho sexuálního života nové techniky a aktivity.

6. Často mění plány

Když váš partner, který nikdy nepracoval déle, než do čtyř, náhle potřebuje zůstávat v práci do večera, a začíná se to stávat pravidlem, může lhát. Pokud váš manžel nikdy nebyl na služební cestě a najednou na ní odjíždí každý týden, mohlo by to být známkou toho, že si někde po hotelech a motelech užívá s novou partnerkou. Nevěru mohou signalizovat také často propíchnuté pneumatiky, vybité baterie, dopravní zácpy, náhlé trávení času v posilovně či na tenisovém kurtu a podobné omluvy pozdních příchodů. Podvádějící partner může také náhle zapomínat vyzvednout děti ze školky, dorazit na oslavu narozenin, domluvenou večeři u rodičů a jiné důležité události...

7. Má nevysvětlené výdaje

Pokud jsou na kreditních kartách vašeho partnera nějaké zvláštní poplatky nebo je na bankovních účtech, důchodových účtech, investičních účtech a podobně najednou méně peněz, může to být známkou nevěry. Pokud se partnera na tyto výdaje zeptáte a jeho odpovědi se zdají nepravdivé, je pravděpodobné, že skutečné nepravdivé jsou. Nevěra stojí peníze: dárky, výlety, večeře, víno, hotelové pokoje atd. Náklady na podvádění se mohou velmi rychle sčítat. Pokud zaregistrujete neobvykle velké výběry hotovosti nebo třeba účtenky za nákupy z míst, která spolu navštěvujete jen zřídka nebo nikdy, není to dobré znamení.

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli

Články mohou komentovat pouze přihlášení uživatelé

Komentáře k článku