Zobrazit přihlášovací formulář

Vánoční květináč: Návod na výrobu roztomilého dárku nebo stylové dekorace

  • Publikováno:
Vánoční květináč: Návod na výrobu roztomilého dárku nebo stylové dekorace

Vánoční hvězda nebo kaktus, ale i jiná květina, se bude obzvlášť vyjímat ve vlastnoručně vyrobeném květináči se zimními motivy. Nebo takový květináč můžete naplnit sladkostmi a originální dárek pod stromeček třeba pro babičku s dědou je na světě! Výroba je snadná, s vaší pomocí to zvládnou i malé děti.

 

 

Vánoční květináč

 

Budete potřebovat:

 

  • květináče (hliněný, keramický nebo plastový)
  • plochý širší štětec
  • tenký štětec
  • bílá barva (Balakryl UNI)
  • další barvy podle potřeby

Postup:

1. Květináč nejprve pomocí plochého štětce celý natřete dvěma vrstvami bílé barvy s odstupem alespoň 4 hodiny. Doporučujeme použít vodou ředitelné univerzální barvy Balakryl UNI, které rychle schnou, nezapáchají a jsou zdravotně nezávadné. Jakmile nátěr zcela zaschne, chopte se tenkého štětce a pusťte se do detailů. Z květináče můžete například jednoduše udělat hlavu sněhuláka nebo ho pomalovat oblíbenými vánočními motivy, jako jsou sobi, andělé, sněhové vločky nebo větvička cesmíny.

 

2. Jakmile nátěr zcela zaschne, chopte se tenkého štětce a pusťte se do detailů. Z květináče můžete například jednoduše udělat hlavu sněhuláka nebo ho pomalovat oblíbenými vánočními motivy, jako jsou sobi, andělé, sněhové vločky nebo větvička cesmíny.

 

Články mohou komentovat pouze přihlášení uživatelé

Komentáře k článku