Zobrazit přihlášovací formulář

Přichází modelína, se kterou to vaše děti roztočí!

  • Publikováno:
Přichází modelína, se kterou to vaše děti roztočí!

Svět každého dítěte je jedinečný a je potřeba ho podpořit tou správnou dávkou kreativity a fantazie. Nechte vaše děti si vymodelovat vlastní barevný svět. Nevíte jak? Zkuste modelínu Play-Doh.

 

Play-doh pomáhá rozvíjet kreativní myšlení hravou formou a podporuje rozvoj motoriky.
Díky kvalitám, získalo Play-Doh doporučení České pedagogické komory jako pomůcky vhodné pro předškolní výuku a rozvoj jemné motoriky v mateřských školkách. Play-Doh hrací sety jsou správným pomocníkem pro přípravu vašeho dítěte do školy.
Práce s modelínou Play-Doh je pro malé dětské ručičky snadná, lehce se zpracovává a má krasné výrazné barvy. Svým složením je Play-doh bezpečné (vyrobeno převážně z pšenice, vody a soli), na vzduchu do druhého dne ztvrdne. Lehce zaschlou nebo popraskanou modelínu oživíte přidáním kapky vody a důkladným propracováním.
Uchovávejte v pečlivě uzavřeném kelímku, aby vám Play-doh hmota co nejdéle vydržela. Play-Doh je vhodné pro děti již od 2 let.

 

Svět podle vlastních pravidel

Každé dítě má svůj vlastní svět fantazie, ve kterém se odehrávají ta největší dobrodružství. Ne vždy tento svět funguje podle pravidel naší reality. Pro děti a především pro jejich vývoj je velice důležité, aby byly schopné tento svět rozvíjet, vystavět a zapojit nás do něj. A právě produkty Play-Doh dávají dětem prostor tvořit si vlastní svět plný zábavy.

 

Vymodeluj si cokoli, co tě napadne

Toužíš po spoustě domácích mazlíčků a nejen po nich? Vytvoř si celou zoologickou zahradu a nech zvířátka hrát barvami. Nebo bys raději byl cukrářem a chtěl vytvořit nejlepší lízátka a bonbony na světě? Ve svých představách se můžeš stát čímkoli a vyrábět báječné zmrzliny, stát se kuchařem a uvařit rodičům jedinečné špageti s omáčkou, kterou nikdo na světě ještě nejedl. S modelínou Play-Doh si vaše děti užijí skvělou kreativní zábavu a nechají pracovat svou fantazii při vytváření nových a zábavných výtvorů! Vyzkoušejte proto Play-Doh a podpořte tak děti ve své nejdůležitější činnosti v dětství a to je hraní!

 

Výhody modelíny:
 

  • Play-Doh, rozvíjí dětskou fantazii, myšlení i motoriku a zaměřuje se na rozvoj logického myšlení a představivosti.

  • Play-Doh hrací sety učí děti poznávat hravě nejen svět kolem sebe, ale i jednotlivá písmenka, čísla nebo různé tvary a pomáhá tak rozšiřovat slovní zásobu.

  • Play-Doh umožňuje dětem napodobovat činnost dospělých jako je vaření, pečení a to velmi bezpečnou formou.

  • Play-Doh modelování rozvíjí motorické dovednosti a pomáhá k tomu, aby dítě dosahovalo úspěchu nejen ve škole, ale i v kolektivu.

  • Play-Doh je ideální na narozeninové párty a jinou kolektivní kreativní zábavu.
     

Modelína Play-Doh je vysoce kvalitní, zdravotně nezávadná hmota (vyráběna převážně z pšenice), která nemastí a snadno se čistí.
 

Chete se o Play-Doh dozvědět více? Sledujte naše stránky, kde pro vás máme užitečné rady a tipy na modelování.

Více na www.playdohacademy.cz
nebo na FB: www.facebook.com/Playdoh.czsk 

 

 

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli

Články mohou komentovat pouze přihlášení uživatelé

Komentáře k článku