Zobrazit přihlášovací formulář

Podnikatelky a budoucí podnikatelky

Avatar
Odesláním formuláře souhlasíte s pravidly diskusí
Šmejky 25. 9. 2022, 10:27
Nabízím vybavení obchodu , nemá někdo zájem? Prodejní pult, stojany na oblečení, regály . Kladensko, Praha. Více info do zprávy
Ryšula 18. 11. 2021, 13:57
Prosím, kdo posíláte přes zásilkovnu jako eshop, využíváte také jejich svoz? Na jejich stránkách jsem našla, že si pro zásilky jezdí pokud máte minimálně 12 zásilek denně. Nevíte jestli se s nimi lze domluvit např. na svozu 2x týdně? Nyní posílám jen poštou a ta si jezdí pro balíky každý den bez ohledu na jejich počet a já určitě nedám denně 12 balíčků pro zásilkovnu.
sarah.05 9. 11. 2021, 8:43
Prosím pěkně, můžu se na něco optat? Je tu někdo kdo pracuje a zároveň podniká? Děkuji
ladab 9. 11. 2021, 8:46
@sarah.05 Nevím, co přesně potřebujete vědět. Ne že bych nějak podnikala, ale k práci ještě jako OSVČ něco malého dělám (cvičím Zumbu pro seniory). Ale jediné co dělám navíc, že pak dělám daňové přiznání a platím zdravotní pojištění (sociální neplatím, protože právě chodím do práce).
sarah.05 6. 1. 2022, 15:09
@ladab Super děkuji. To mě zajímalo. (Y) (Y)
sarah.05 11. 11. 2021, 8:11
@ladab Můžu pisnout odpoledne do zprávy?
sarah.05 11. 11. 2021, 8:11
@ladab Můžu pisnout odpoledne do zprávy?
DABED 30. 8. 2021, 14:50
Dobrý den, manžel bude v práci přecházet z HPP na OSVČ, co a kolik je nutné si připlatit k základní sazbě za sociální a zdravotní, aby bral alespoň nějakou částku v případě nemoci? Mockrát děkuji
kaira 16. 7. 2021, 14:40
zásilkovna včera psala,že od 1 září chce balíčky vážit.Jakou máte obyčejnou váhu na balíčky,děkuji .
sarah.05 20. 6. 2021, 11:51
Holky můžu se zeptat? Jsem normálně zamestana, ale chtěla bych asi příští rok začít podnikat..Můžu být zamestana a rovnou podnikat ? Zaměstnaná asi pak už jen jako brigadne ne? Chtěla bych to tak asi jen že začátku. Děkuji
martinates 20. 6. 2021, 12:22
@sarah.05 Můžete zároveň být zaměstnaná na HP a zároveň podnikat. K podnikání ve stejném oboru jako Váš zaměstnavatel potřebujete souhlas zaměstnavatele. Je-li podnikání vedlejším příjmem, máte výhodnější podmínky pro sociální a zdravotní pojištění než u podnikání jako hlavní činnosti.
e-sladkyspanek.cz 20. 6. 2021, 12:42
@martinates Nejde jen o stejný obor . Třeba většina zaměstnanců státní správy . Maji přímo ve smlouvě , ze nesmí podnikat . Často je to i v dodatku smlouvy u zaměstnavatelů . Každopádně, bych zaměstnavatele informovala. Je lépe předejít problémům .
e-sladkyspanek.cz 20. 6. 2021, 12:19
@sarah.05 Můžete obojí . Ale zaměstnavatel s vašim podnikáním musí souhlasit .
sarah.05 20. 6. 2021, 13:34
@e-sladkyspanek.cz Holky dekuji moc (F)
miazmije 29. 3. 2021, 12:48
Důrazně žádám ukončení trapných poznámek (6)
e-sladkyspanek.cz 26. 3. 2021, 10:29
Anketa. Jak to máte vy. Vstup se psem do prodejny. Bohužel se mi tady cpala s větším psem, řekla jsem , že pro psy je vstup zakázány. Docela nepříjemná a , že nemám nikde napsáno zákaz vstupu. Přece slušnost je se , když už zeptat, jestli může. A nemůže vědět , jestli nejsem alergik. Zásilku jsme ji podala ve dveřích a teda pes pěkně smrděl, To fakt mám všechno vypisovat? Za chvíli budu muset mít na dveřích štítek, že v prodejně nemůžoiu za regálem srát. Aspoň takového dojmu jsem nabyla. (&) (&) (&) (&) (&) (&) (&) (&) (&) (&)
Zrušený účet 26. 3. 2021, 12:35
@e-sladkyspanek.cz Tak já mám psiska hodně ráda......ale do obchodu by mě to fakt nenapadlo....tam nemá pes a nevychovaný děcko co dělat... (H) (H)
zdenakucerova 26. 3. 2021, 12:25
@e-sladkyspanek.cz Včera mi jeden pes málem ukousl hlavu...čteš správně...hlavu...byl to dost nepříjemný zážitek podrobnosti sdělím víš kde ,-)...nicméně následující s tímto zážitkem nesouvisí. Nevadí mi když mě cizí pes očuchá nebo se přijde mazlit ( v únosné míře ) Máme psa, psy mi neva, ale vadí mi jejich přítomnost v obchodě, kadeřnictví, lékárně i čekárně u lékaře. Pes může být sebečistší, sebevychovanější, úplný mikropsíček,úplně nej, nemám výhrady kvůli zápachu, chlupům a čertví čemu, ale prostě za mě pes do prodejny ne...ani do zverimexu ,-) Pominu hygienu, kdy psík v tašce majitele, kterou má na rameni očuchává pečivo. Ale myslím si, že to prostě není vhodné prostředí, jde přeci i o tu bezpečnost psa. Může se něčeho leknout a kousnout, může na něj někdo šlápnout, nechtíc ho strčit. Když jsme měli psa v bytě, tak prostě se šlo venčit a pak až to ostatní, max se zaběhlo do sámošky pro mlíko a rohlíky a pes počkal venku, ale aj to minimálně, většinou tam totiž bývalo psů víc a ne všichni byli klidní, bála jsem se aj krádeže. A nevidím důvod, proč bys musela mít výlohu polepenou zákaovýma tabulka,a je přeci jasné že pes do obchodu nepatří, To si tam vylepíš cedulku zákaz vstupu se zmrzlinou a bude se s tebou hádat někdo kdo tam přijde nakoupit s hranolkama nebo pizzou v ruce? Protože tam nemáš zákaz vstupu s hranolkama???
e-sladkyspanek.cz 26. 3. 2021, 14:25
@zdenakucerova Já mám psy ráda. Sama jsem měla boxera. Ale pes mi v krámu vadí . Hlavně je to malý prostor, otočí se prdelí a lízá peřiny, Nebo šňupe v dekách. a to se mi hnusí.
Lanna1 26. 3. 2021, 15:10
@e-sladkyspanek.cz :^) no ale to snad není chyba nebohého pejska, že máš malý krám a ještě si tam topíš podlahovým topením a chudák zvíře si nemá ani kde lehnout :-@ (pirko) ,-)
MíšaC 26. 3. 2021, 11:53
@e-sladkyspanek.cz Odpovím ti trochu oklikou: moje veliká kamarádka, která ale bydlí cca 30 km od nás, má velkého psa, až bych řekla tele (smich). Já mám psy ráda, když jsem u nich tak si ho hladím, jsem s ním naprosto v pohodě. Akorát ho nechci mít u nás doma v baráku. Takže oni k nám nejezdí, protože bez něj nepřijedou :^) Přitom oba chodí do práce a to je pes pochopitelně doma... Ačkoliv bych jí i jejího muže (jsou to naši svědci, i s mým manželem s nima máme výborné vztahy) ráda viděla častěji, moc to nevychází, já tu toho psa prostě nechci (zip)
helena53 26. 3. 2021, 11:53
@e-sladkyspanek.cz Ti lidi mě taky pěkně "kakánkujou" a to je mám ráda - teda (pes). (F) (F)
cipofka 26. 3. 2021, 11:46
@e-sladkyspanek.cz Nepochopím... A nepochopím ani majitele těch mezichlebových, že "však ho mám v tašce, nechápu, komu to může vadit a nikdo o něm neví.." Kamarádka je tak silný alergik, že stačí kolem psa se chvilku zdržet a soplí... a toho neškodného pejsánka v tašce nevídí... a nenapadne tě, že jdeš do potravin a někdo tam prostě toho psa vleče... Hnala bych je svinským krokem. Víš, že nejsu pejskař, ale kočkař, ale psy jsme u našich měli dva a ani ve snu by mě nenapadlo je tahat do obchodu... buď ho jdu vyvenčit nebo když vím, že jdu do obchodu a nechci riskovat jeho krádež před obchodem, tak holt si tam zaběhnu bez psa.
BaLiDa 26. 3. 2021, 11:21
@e-sladkyspanek.cz Souhlasím, ale popíšu mou zkušenost. Ještě před rokem a půl jsem nebyla pejskomil a všechno toto jsem absolutně odsuzovala, přes to nejel vlak a měla jsem za to, že pes nemá žádná práva ,-) Pak dcera dostala psa na narozky bez našeho vědomí, zkousávala jsem to dlouho, navíc starší měla regulérná fobii ze psů, skákala na stůl, do silnice když kolem prošla čivava, bez legrace, bylo to šílené. Její fóbie se tím z velké části vyléčila. Po roce a půl cítím něco co jsem nikdy před tím nepociťovala a my všichni, psa bereme až na úplné vyjímky "všude", je to naše láska, doslova. Pořídili jsme mu pas, jezdí s námi do zahraničí, při představě, že ho necháme u babičky a dědy, kteří ho taky milují, byť jen týden, stýskalo by se nám všem a moc, tak radši za něj ty nehorázné prachy, že s námi může být v hotelu, dáme. Ale vždycky bych respektovala jak to má druhý a nikdy bych nevešla se zvířetem někam automaticky. Např pro němce je pes něco jako dítě, může tedy kamkoli, do restaurace úplně v pohodě, obchody jsem nikdy neřešila, protože tam bych psa prostě nevzala, ale třeba ve všech hotelech ve kterých jsme byli tak na snídani mohli psi, ostatním to přišlo roztomilé a co tam obsluhovali tak ještě pejskům podstrojovali ,-) Ale jsou prostě lidi a lidi, někteří mají pocit, že mají úplně všechna práva a můžou cokoli, nevezmou psa do prodejny, ale neukázněné détě, které nechají dělat úplně cokoli a nepřijde jimto vůbec ale vůbec divné. Měla jsem takovou švagrovou, která i když se ji to už x krát vymstilo, tak volná výchova je její modla a prostě děti si můžou dělat opravdu co chtějí. +o(
danima3 26. 3. 2021, 12:29
@BaLiDa Když jsem jezdila do Brna do školy, tak jeden turnus jsem byla na pokoji s holkou z hygieny. Chodila jsem k jejich stolu na snídani, tak jsem vyslechla věcí. Např. to, že pes do restaurace apod. může. Že omezit to může jen majitel. Ona ta jedna byla pejskařka, a navíc znala všechny zákony, tak tam líčila, že se pohádala v nějaké pizzerii, kdy ji tam nechtěli pustit se psem. Tak to vím ,-)
zdenakucerova 26. 3. 2021, 12:35
@danima3 Mě kolikrát bylo líto psů na výletech...horko a uondaný pes se vleče na Sněžku za páníčkem nebo horko a pes na dece u vody. Vím, že je kolikrát problém s hlídáním, vím že pes je člen rodiny a může se mu stýskat stejně jako páníčkovi, ale co to tomu psu přinese? Tůra? Ležení na dece? Pak se pes potřebuje svlažit a koupe se hned vedle? Vyleze a otřepe se? Mokří všichni v dosahu a je z toho akorát nepříjemnost. Stejně tak pes na dovolené v hotelu...spí ve stejné posteli, do které si pak lehne další host. Nejsem cimprlich, pokud je v nabídce uvedeno , že pes povolen koukám se pak radši jinde.
danima3 26. 3. 2021, 12:40
@zdenakucerova Zdeni, vidíš. Takhle já nikdy nepřemýšlela. Jsem zvyklá z nemocnice na jiné chuťovky, raději spát po psovi, než tuhle z jedné pacientky lezl nějaký hmyz, to se mi fakt dělá zle. ,-) Zlatý blechy ,-) Nebo přijela paní z bolakama na nohách a mouchy ji do nich nakladly červy. To fakt dávám tak tak už. Lidi jsou hrozný prasata. Ale je fakt, že i ten pes je pak jak páníček. Některý čistší než 80 procent lidí, na některého člověk nesahne.
zdenakucerova 26. 3. 2021, 12:49
@danima3 Silvi co si budeme povídat...v těch hotelových postelích se odehrává kde co a pes je možná to nejmenší ,-) vůbec to nemám tak jako fuj pes v posteli. Měli jsme několik let potkany, což také není úplně oblíbené zvíře, občas jsem zažila údiv, jak můžu mít ráda a mazlit se s krysou ,-) to vůbec není o nějaké citlivosti ( to co popisuješ si ai nechci představit ) natož zažít, ale prostě nevím jak to napsat :^)...pokud je někdo zvyklý spát doma se psem v posteli , jeho věc...ale hotel je veřejná věc, copak to že se mnou bude pes jíst u stolu, budu ho krmit z ruky a bude jíst ze stejného talíře neznamená, že to samé budu praktikovat i v hotelu. Rozumíš mi? (F) To není vůbec proti psům, ale pro mě je to pocit jakési hranice. Ano existují asistenční psi, ale to je něco jiného.
vlastaz 26. 3. 2021, 11:30
@BaLiDa Bári, psa nemám, ale uvažuji o něm. Je mi jasné, že pokud si ho pořídím, tak se vším všudy - včetně té lásky (F) Nicméně mám dvě děti, jedno je pejskofil, jedno má naprosto panickou hrůzu - přesně jak jste psala. I to je jedne z důvodů, proč přemýšlím, že by bylo dobré mít psa doma. Ale nikdy nezapomenu, co to pro toho staršího znamená, potkat psa - nebudu tomu teda vystavovat někoho cizího. Nikdy nemůžu vědět, jestli zrovna někdo kolem mě nemá silnou alergii, bojí se psů, nesnáší zvířata... Tak, jako moje obě děti od malička ví, že nikdy nesmí hladit cizí zvíře, ani se k němu moc přibližovat, tak i cizí lidé musí vědět, že se jejich zvíře nesmí přibližovat k jiným - a jsou za to odpovědní.
BaLiDa 26. 3. 2021, 11:39
@vlastaz Myslím, že jsme si už o tom Vlasti psali, máme to tedy opravdu stejně, jen já dvě holky, jedna roky prosila, bylo nám jí líto a druhá neskutečný strach, nemohli jsme ani nikam na návštěvu kde měli psa, byla pořád ve střehu a stresu, že se odněkud vynoří a pak jsme byli všichni vhozeni do vody, no a bylo to to nejlepší co nás mohlo potkat, jinak věřím, že by jsme se rozhoupávali do teď. Fobii to naprosto vyřešilo, nikdy bych tomu nevěřila, kdyby mi to někdo řekl, ale tak fobii se musí jít vždy naproti. A jak říkáte ani mi nebylo milé, když někdo kdo věděl, že dcera má takový strach, tak stejně psa vypustil s tím, že je to miláček a nic neudělá, to zkrátka nešlo vysvětlit, ona měla strach i z bezzubého stařečka. Souhlasím naprosto se vším (F)
yva 26. 3. 2021, 11:35
@vlastaz Souhlas, naprosto! Co je mi po tom, že se mi panička s milým úsměve pokorně omluví a na psa udělá "fuj", když mám šok a od jejího s odpuštěním v tomhle případě "čokla" zaslintanou a zablácenou bundu a gatě, jak mě "rád viděl" protože "má strašně rád lidi"...
Dan.ka 26. 3. 2021, 11:16
@e-sladkyspanek.cz Do prodejny pes nepatří a popravdě jsem tam ani žádného snad ještě neviděla (ale věřím, že tam ty své chlupáče bezohledně tahají *-) krom takového malého třasořitky, kterého paní dokonce měla v košíku. Ale v jedné prodejně s látkami měla paní cedulku, aby si tam rodiče hlídali své děti s opatlanýma rukama. Tomu rozumím, ne každý je z jejich roztomilých dětiček nadšený +o(
yva 26. 3. 2021, 11:21
@Dan.ka Já viděla i psa posazeného na tašce v Bille přímo v košíku. A bez košíku 8o| Tam, kam si další člověk nic zlého netuše potom dá jídlo 8-|
Dan.ka 26. 3. 2021, 11:47
@yva Aby ses nepos...vždyť byl určitě roztomilej a odčervenej. Vůbec nikde nečuchá u popelnic, ani neolizuje psí čuránky a hovna...jsi zlá :´(
danima3 26. 3. 2021, 12:23
@Dan.ka Jo a v tv sleduje jen intelektuální programy ,-), na Helenku Vondráčkovou vyje
yva 26. 3. 2021, 11:53
@Dan.ka Já vím. A určitě vůbec nezasmradí celej malej krámek, když tam s paničkou 1/4 hodiny pobude... Su hrozně zlá... Za celej svůj život jsem potkala jedinýho psa, který nesmrděl. Ale toho každý den večer sprchovali a jednou týdně koupali a šamponovali ,-) Takže to asi zase nebylo úplně nejlepčejší pro toho psa +o( Nejhorší na tom je, že já ty psy spolehlivě cítím i z jejich majitelů. I z těch nejčistotnějších (smich)
e-sladkyspanek.cz 26. 3. 2021, 12:00
@yva no hlavně si lehne na tu zem, mám podlahové vytápění a okamžitě to je citět. Nabíhám s parním čističem a pucuju, mám v něm nalitý eukalyptový olej. Tak to nakonec tady voní a desinfikováno.
danima3 26. 3. 2021, 12:33
@e-sladkyspanek.cz Psi mě provází už skoro 20 let, působí na mě jako můj antistres polštářek, ale nikdy jsem neměla potřebu je brát do obchodu.
yva 26. 3. 2021, 12:19
@e-sladkyspanek.cz Prostě a jasně: Psi, ani ty nejmenší meziveky do žádného obchodu ani do restaurace nepatří. Tečka. (F)
zdenakucerova 26. 3. 2021, 13:06
@yva až se o mezivekách dočte Zmije, zle dopadneš (smich)
evánek1 (upraveno) 26. 3. 2021, 13:31
@yva Já taky zastávám názor, že psi do obchodů a restaurací nepatří ...výjimka je rest. zahrádka. Tam mi to nevadí. Výjimku u mě mají samozřejmě vodící psi, ti mají mít přístup všude, bez jakýchkoliv debat. ups...jsem trdlo a vloudily se mi tam chybky, tak napravuji, ať se po tom nemá nikdo potřebu vozit.
yva 26. 3. 2021, 13:13
@evánek1 Mám to stejně.
Bzukova 26. 3. 2021, 11:44
@yva No a někdo to dotáhne k dokonalosti a k tomu psovi dá i dítě :^)
yva 26. 3. 2021, 11:46
@Bzukova Ano, v botech, bohužel +o(
Dan.ka 26. 3. 2021, 11:50
@yva To jsem tady jednou psala a bylo mi "řečeno", že si stejně každý dává zboží do sáčků, takže zahnojené dětské gumáčky v košíku nevadí +o(
STŘELEC 26. 3. 2021, 11:59
@Dan.ka fujtajbl, zkušenost z jednoho hypermarketu: uvnitř mezi regály cukru, mouky stojí takový ten nízký vozík a v něm ležící polovyslečené necelé roční pokakané (child9) a maminka ho tam utírá a vyměňuje jednorázovou plenu.
veru 26. 3. 2021, 11:14
@e-sladkyspanek.cz Co chceš slyšet? (smich) Venku bahno, pes mokrej - 90% lidí sem nakráčí jakoby se nechumelilo... +o(
e-sladkyspanek.cz 26. 3. 2021, 11:21
@veru Už jsem to tam napsala. Prodávám hygienické zboží a některé věci jsou na posteli. Jiné na zemi. (&) to slinatjí, očuchávají. Kdysi mi to až tak nevadilo, než se mi v nestřeženém okamžiku (&) vychcal v prodejně. Od té doby mi to strašně vadí. A ano, v zimě mokrý (&) a ještě se cítí dotčení, jako co si to dovoluji +o(
veru 26. 3. 2021, 11:31
@e-sladkyspanek.cz Obvzlášt druhá polovina poslední věty (smich)
nicky1 26. 3. 2021, 11:02
@e-sladkyspanek.cz Vždycky jsem měla psy, malé, teď mám vlčáka, a nikdy by mě ani ve snu nenapadlo ho brát sebou kamkoli do obchodu. A to jsem fakt pejskomil, psí máma jak se říká.
hokovka 26. 3. 2021, 10:44
@e-sladkyspanek.cz (&) máme, ale prostě nějak pes do obchodu ne e...... malého v tašce možná..... *-) a jak píšeš i tak než bych tam s ním v té tašce vlezla, tak bych se napřed zeptala jestli mohu s ním vstoupit..... (F)
vlastaz 26. 3. 2021, 10:42
@e-sladkyspanek.cz Pes ( ani jiné zvíře) nepatří do žádného obchodu, úřadu, společných uzavřených prostor. Bez diskuse. Mmch já jsem řešila pracovně loni - v trafice, kam si paní vzala psa, pes označkoval promostolek, který je vyrobený z kartonu ( řádově pár tisíc korun). Stolek samozřejmě k nepotřebě, zničený... Ochota uhradit škodu méně než nulová, vždyť je to jen pejsek...
Lanna1 26. 3. 2021, 10:45
@vlastaz (smich) četla jsem porno stolek (smich)
Pytlík 26. 3. 2021, 11:13
@Lanna1 Taky jsem si říkala, jak ten pes byl uvědomělý, že načůral zrovna do porna..... (*) ,-)
Ivca214 26. 3. 2021, 10:54
@Lanna1 Já taky :-D
vlastaz 26. 3. 2021, 10:46
@Lanna1 Napřed Yva, teď vy, to se nám ten pátek teda pěkně zvrhává. Nene, do porna nedělám :-D
yva 26. 3. 2021, 10:40
@e-sladkyspanek.cz Mně přijde naprosto logický, že už z hygienických a bezpečnostních důvodů pes do obchodu - jakéhokoliv prostě nepatří. A do restaurace, kde se jí, už vůbec. Ano, nemám psa, ale i kdybych měla, nenapadlo by mě tahat ho do obchodů. Pokud si vzpomínám z dětsví a mládí, vždycky to tak bylo a lidé to ochotně dodržovali. Mám pocit, že tahle "sobecká pseudopráva" tahat zvířata tam, kam nepatří, přišla +- s kultem dítěte, bohužel :-(
nicky1 26. 3. 2021, 11:04
@yva Já jsem velký pejskař, jak píšu výš, jsou to moje životní lásky, a v životě bych ho do obchodu ani do restaurace nebrala.
yva 26. 3. 2021, 11:17
@nicky1 (F)
vlastaz 26. 3. 2021, 10:45
@yva Souhlas hlavně s poslední větou. Moje dítě/ pes je úžasný - všichni ho musíte respektovat a milovat stejně jako já!
Lanna1 26. 3. 2021, 10:37
@e-sladkyspanek.cz Pes do prodejny ne a je mi jedno jak je velký. (zip)
Bzukova 26. 3. 2021, 10:33
@e-sladkyspanek.cz Mám psa, ale do obchodů by mě nenapadlo ho brát. I když já ho neberu ani do zoo a na koncerty apod. akce, které mi tedy také nepřijdou pro psa to pravé ořechové. Pokud chci se psem do restaurace, když jsme na výletě, tak se nejdříve ptám zda smíme. Nějak nepočítám s tím, že jsou na něj všichni zvědaví. Někteří lidi nemají soudnost.
horkam 5. 3. 2021, 19:22
Prosím mám 3 potvrzení o příjmu. (zaměstnání, šití roušek...) Takže si musím udělat DP sama. A chci se zeptat, když vypisuji do aplikace Adis potvrzení, jdou tam navolit řádky. Když má 3 potvrzení o zdan. příjmech, dám to 3 řádky? Děkuji M :-o
e-sladkyspanek.cz 5. 3. 2021, 18:44
Kdo se víc vyzná . Zahlidla jsem, že od 17.3. Budou muset mít negativní test i ovsč . Trochu hodně z toho nejsem moudrá. Tyla se to taky mě i když nemám zaměstnance a jsem v prodejně sama ?
Elka 1 5. 3. 2021, 18:50
@e-sladkyspanek.cz Nevím zda jsem slyšela vše,ale říkali,že se to bude týkat živnostníků kteří provádí nasmlouvané práce ve větších firmách,které testují.
e-sladkyspanek.cz 5. 3. 2021, 18:51
@Elka 1 Js to právě co četla , tak to bylo takové nejednoznačné . Byla jsem z toho kokot .
matik 5. 3. 2021, 20:14
@e-sladkyspanek.cz Četla jsem na seznamu. U firmy s 50 a víc zaměstnanci musí mít všichni testy i OSVČ, co jim tam bude něco dělat na zakázku. I DPP, agenturní pracovníci atd.
e-sladkyspanek.cz 5. 3. 2021, 20:23
@matik Dekuji.
Elka 1 5. 3. 2021, 18:53
@e-sladkyspanek.cz Taky jsem z toho jelen.Nejlepší je,že jsem teď u nás zkoušela sehnat samotesty a nikde nic nemají.Už vidím jak kluci v podnělí nebou moc dělat,protože si to někdo vyloží po svém
e-sladkyspanek.cz 5. 3. 2021, 18:56
@Elka 1 To jsou pořad takové hurá akce. Nic zajištěné a člověče snažím se . Já osobně dojít si na test problém nemám . Jen bych ráda věděla dopředu , jak se zařídit a naplánovat si to .

Vybrali jsme pro vás

Kategorie