Zobrazit přihlášovací formulář

Zarůstání nehtů na palci nohy

Avatar
RozynkaVrrrrr 10. 3. 2022, 20:03
Máte prosím někdo zkušenost s rovnátky na nehty nohou? Bolí nasazení? Jak je třeba upravit nehet přes nasazením? Syna to čeká příští týden a vlastně nevíme do čeho jdem *-)
Odesláním formuláře souhlasíte s pravidly diskusí
Denčas 15. 6. 2022, 13:45
Nevím zda rovnátka na nehty uplně pomohou. Spíš to chce vyřešit hlavní příčinu, která ty problémy s nehty na nohou způsobuje. Zkuste se mrknout na tohle https://www.e-nehty.cz/blog/nehty-na-nohou/ Ty zarůstající nehty na nohou stačí často jenom lépe zastřihovat....
Vlasatice 11. 3. 2022, 9:58
Manžel má se zarůstáním problém od puberty. Byl i několikrát strhávat, nebo stříhat půlku a plastiku lůžka. Nic nepomohlo :-( Musí mít boty, které nejsou ve špičce úzké a ponožky, které nejsou moc obtáhlé. Nedávno byl na kožním s jiným problémem a zmínil se doktorovi se svým problémem a ten jej objednal ke kolegyni - specialistce na hojení ran. Nehty mu ostříhala, řekla co dělá špatně, ukázala kovovou špachtli, kterou má posouvat kůžičku od nehtu a zároveň nehet z boku zjemňuje. A hlavně už žádné strhávání nehtu a plastiku lůžka. Rovnátka možná ani nebude potřebovat, nemá nehty úplně dokulata.

Vybrali jsme pro vás

Kategorie