Zobrazit přihlášovací formulář

Vztahy

Avatar
Doreno 25. 10. 2022, 18:10
Mám takový problém. Bude mi skoro 30 let a dost dlouho jsem neměla přítele. Jelikož jsem byla silnější postavy a nikdo nejevil zájem. Zhruba před 3 měsíci jsem si začala psát s jedním klukem v mém věku. Zašli jsme na rande všechno tak nějak dopadlo dobře. I když mám dost velkou trému a jsem vždy nervózní abych něco nepokazila. Takto jsem se viděli asi 2x potom chtěl abych poznala jeho mamku. To také proběhlo v pořádku. Zhruba před týdnem jsem ho představila rodičům a ještě k tomu u nás spal celý víkend.
On mi pak druhý den vyčetl, že se u nás cítil jako můj kamarád a ne jako můj přítel. Že když jsem ho představila tak jsem neřekla to je můj přítel. Potom že jsem mu řekla jen dobré ráno a on chtěl abych mu řekla dobré ráno zlato, broučku a ještě mu dala pusu. Když mě začal líbat před rodiči tak jsem uhla hlavou a nechtěla se s ním před nimi nějak hladit, mazlit a líbat.. Když jsem mu říkala, že mi to je před nimi nepříjemné a stydím se tak mi na to řekl,že to je taková hovadina, že oni proti tomu nic nemají. Říkala jsem mu hned na začatku, že jsem stydlivá a také, že jsem dost dlouho neměla přítele. Že neumím projevovat city a říkat slova Miluji tě, Zlato, broučku, miláčku atd... Na to mi odpověděl že to chápe a teď mi to vyčítá. Ještě má takovou práci, že je třeba 12 dní pryč i přes víkendy a volno má v týdnu. A já se teď vracím po delší nemoci do práce a on chce u nás spát i když budu chodit do práce. Jako je to pěkné, ale on nechápe, že bydlím s rodiči a oni ho úplně neznají a nechtějí ho nechat skoro celý den u nás doma.
Teď vlastně ani nevím jesli ho miluji nebo jsem s ním proto abych nebyla sama. Říkám si jestli ještě potkám toho pravého nebo je on ten pravý?
Odesláním formuláře souhlasíte s pravidly diskusí
MarZavi 26. 10. 2022, 14:02
Po dvou setkáních hned jít na seznamku s matkou? To je moc brzo. To bych fakt nechtěla ani, kdyby se mi líbil. Jeho chování se mi ale nelíbí. Nemá právo tě nutit k tomu, co nechceš, máš právo být stydlivá a on to má respektovat. A aby bydlel v bytě rodičů je nanejvýš nevhodné. Je to byt rodičů, ne tvůj. A to říkám jako osoba o 20 let starší (už mám pubertální děti, takže se připravuji na podobné případy v budoucnu). Když to řeknu bez servítek - ten kluk je hrozně vlezlej a souzním s tvými rodiči. Máš na lepšího.
Vlasatice 25. 10. 2022, 19:30
Nejste ze stejného města? Je z daleka? Jinak já bych jej asi nenechávala v domě/bytě rodičů. Vlastní bydlení je přecijen něco jiného *-) (F)
Doreno 25. 10. 2022, 20:35
@Vlasatice Právě také se mi to nelíbí aby u nás byl když nikdo nebude doma. Neřekla bych kdybychom byli spolu delší dobu. Má to k nám cca 50 km. Když jsem mu napsala, že ať se nezlobí, že se uvidíme jindy a on se hned urazil..
Vlasatice 26. 10. 2022, 7:55
@Doreno Urážlivý chlap..no těpic. Asi bych to utla a zdrhala +o( Věřte si víc a uvažujte i do budoucna, jestli ten vztah s urážlivým ješitným chlapem má nějaký potenciál (F)
Doreno 26. 10. 2022, 9:44
@Vlasatice Od včera se už neozval, co jsem mu napsala, že se uvidíme jindy. Jinak Vám moc děkuji za radu. :-) Od té doby to pořád v sobě dusím a přemýšlím co mám dělat. Neměla jsem to s kým probrat. I když mi rodiče řekli něco podobného co jste mi napsala. A ještě dodali, že nemám zoufat...prý mám na lepšího.

Vybrali jsme pro vás

Kategorie