Prosím o radu
Mimibazar
16. 1. 2018, 09:01
nahlásit
Janka346
28. 6. 2025, 13:24
Holky, já teda nevím, ale od tý doby, co jsem v týhle skupině, nosím šaty častěji než tepláky.
A to už něco znamená! ????
Fakt super parta ženských, co mají rády módu, ale hlavně pohodu. Žádný přetvářky, jen radost ze života a hadříků.
Doporučuju mrknout https://www.facebook.com/groups/1151027110164908/
A pozor, způsobuje závislost… a chuť na nové šaty. ????
A to už něco znamená! ????
Fakt super parta ženských, co mají rády módu, ale hlavně pohodu. Žádný přetvářky, jen radost ze života a hadříků.
Doporučuju mrknout https://www.facebook.com/groups/1151027110164908/
A pozor, způsobuje závislost… a chuť na nové šaty. ????
anonymní jablko
2. 6. 2025, 10:49
@renisco
Nejlepší bude Mimibazar zrušit ... stejně už sem nikdo nechodí.
Na internetu jsem dohledala "zajímavý" článek: https://www.borovan.cz/32373/novymi-vlastniky-inzertniho-serveru-mimibazar-cz-nakonec-miliardar-kretinsky-spol
Kde se píše: "V Mimibazaru vidíme velký potenciál pro další online rozvoj, důležité jsou pro nás zejména NEINZERTNÍ PŘÍJMY."
Což plní dokonale ... na původně rodinném inzertním serveru se jim podařilo zcela potlačit inzerci běžných uživatelů a všude narvat reklamu

... ale co absolutně nezkousnu, je propagování čínskýho Temu.
Na internetu jsem dohledala "zajímavý" článek: https://www.borovan.cz/32373/novymi-vlastniky-inzertniho-serveru-mimibazar-cz-nakonec-miliardar-kretinsky-spol
Kde se píše: "V Mimibazaru vidíme velký potenciál pro další online rozvoj, důležité jsou pro nás zejména NEINZERTNÍ PŘÍJMY."
Což plní dokonale ... na původně rodinném inzertním serveru se jim podařilo zcela potlačit inzerci běžných uživatelů a všude narvat reklamu

... ale co absolutně nezkousnu, je propagování čínskýho Temu.
Rozariek
15. 5. 2025, 1:12
@Vuslekol
Dobrý den, tak určitě se musíte rozhodnout jakým způsobem je chcete využívat. Jestli chcete kamna teplovodní nebo teplovzdušné. Pak je také za mě potřeba vybrat kvalitně konstruovaná kamna, která vám dokáží dávat co nejvíce tepla ze spáleného dřeva. Já mohu z naší zkušenosti doporučit se podívat na kamna od českého výrobce krby-bef.cz
kaatiinkka
14. 2. 2025, 16:36
Dobrý den , dokázal by mi někdo poradit ohledně měsíčního odpočtu na děti při polovičním úvazku?
Věra00
24. 2. 2025, 21:57
@kaatiinkka
Dobrý den, co se týče měsíčního daňového zvýhodnění, aby měl zaměstnanec nárok na tuto slevu, je nutné dosáhnout vyměřovacího základu, který se rovná alespoň polovině aktuální minimální mzdy. Dále jsou tam i další podmínky, např. že dítě musí s vámi žít v domácnosti, a uplatňuje pouze jeden z rodičů. Nebo co konkrétně potřebujete vědět? Dejte vědět, ráda poradím.
Pěkný večer.
Pěkný večer.