PRODÁM NOVÉ ZBOŽÍ

17 x plastový box (dóza) s víkem, různé velikosti

Nové zboží k prodeji

... dobrá sada základních dóz na potraviny na uchování všeho od studených nářezů, sýra, atd. po jednotlivé porce jídla. Souprava je velmi praktická, a to nejen na uchovávání či přenášení potravin. Část boxů lze poskládat do sebe, ušetříte tak místo při ukládání. Snižte odpad z jídla tak, že budete zbytky skladovat v dózách na potraviny a jídlo si tak budete moci znovu ohřát. Díky průhledné dóze vždycky hned najdete to, co potřebujete, bez ohledu na to, kde je umístěná. Několik dóz lze naskládat na sebe, ušetříte tak místo v chladničce a mrazáku. Výrobek před prvním použitím umyjte. Lze používat v mikrovlnce i myčce nádobí. Nové, originálně balené zboží. Ihned k odeslání !

.......................................................

Doplňující informace:
Nádoba není vodotěsná a může dojít k vytečení jejího obsahu, pokud do ní dáte například polévku. Pokud se obáváte vytečení, nedávejte nádobu například do tašky.

.......................................................

Návod na údržbu:
Do mikrovlnné trouby; pro ohřev jídla do 100 °C. Lze používat v mrazničce. Lze mýt v myčce. Víko nechte během ohřevu pootevřené, aby mohla unikat pára.

.......................................................

Materiál:
polypropylenový plast
.......................................................

Důležitá informace:
Pokud jde o vaření, tajné přísady necháváme pouze na Vás. Všechny naše výrobky ze sortimentu vaření a stolování splňují nejpřísnější požadavky na kvalitu a bezpečnostní standardy.Takže neobsahují žádné nečekané ingredience,například BPA (bisphenol A).
.......................................................
  • Rozměry: Obsahuje: 4 dózy (9×9, v. 4 cm, 150 ml), 3 dózy (12×8, v. 4 cm, 150 ml), 2 dózy (12×12, v. 4 cm, 300 ml), 2 dózy (12×12, v. 14 cm, 1 l), 2 dózy (14×14, v. 6 cm, 600 ml), 2 dózy (14×14, v. 16 cm, 1,6 l) a 2 dózy (23×16, v. 8 cm, 1,8 l).
  • Velikost: XL
  • Značka: IKEA
  • Poštovné a balné: 79 (dle celkové váhy / objemu balíku) Kč Kč
  • Již odpovědělo 9 zájemců
  • (K dispozici může být více kusů.)
cena: 129
Prosím, uvádějte u objednávky kompletní adresu včetně aktuálního příjmení a tel. kontaktu, pomůže to přepravci urychlit dodání Vašeho balíku. Děkuji :)

Zaregistrujte se a provádějte okamžitě závazné objednávky

Doporučte produkt přátelům

Podobné nabídky bazárku

Ostatní nabídky bazárku