Jana J. (janamrak)

mimibazar.cz/janamrak ID 627321
Členství SAFÍR
  • Ověřený obchodník
  • Ověřená adresa

PRODÁM NOVÉ ZBOŽÍ

Náramek z pravých minerálů Andělské křídlo

Nové zboží k prodeji

Krásný náramek z minerálů Andělské křídlo. Minerály - černý obsidián, růženín, ametyst fialový, modrá rondelka, andělské křídlo kov. Obvod na velikost ruky 16-18 cm. Velikost minerálů 8 mm. (č.7)

Účinky obsidiánu: Zlepšuje příjem vitamínů A a D. Zlepšuje periferní prokrvení a pomáhá při chladných končetinách. Rozpouští na buněčné úrovni energetické blokády v důsledku šoku. Podporuje hojení řezných rán.

Účinky ametystu: Čistí pleť při akné, kopřivce a vyrážkách, při lupence a bradavicích. Pomáhá při onemocněních dýchacích cest a plic, zejména v počátečních fázích nachlazení. Tiší bolesti, předchází bolestem hlavy. Podporuje činnost střev a pomáhá při poruchách činností střevní flóry.

Účinky růženínu: Růženín bývá nasazovaný při onemocnění pohlavních orgánů, zejména varlat či dělohy, při neplodnosti a nechuti k sexu; předchází srdečním záchvatům a působí na cirkulaci krve, napravuje zúžené cévy a léčí onemocnění krve; zmírňuje cévní zápaly a trombózu; harmonizuje srdeční rytmus a posilňuje srdce; při nedostatečné funkci mléčných žláz podporuje tělesný vývoj u dětí; pomáhá při chronické nespavosti.
  • Značka: VYROBENO Z LÁSKY
  • Poštovné a balné: Česká pošta 50,- Kč. Kč
  • Doposud žádný zájemce
cena: 249

Zaregistrujte se a provádějte okamžitě závazné objednávky

Doporučte produkt přátelům

Podobné nabídky bazárku

Ostatní nabídky bazárku