PRODÁM NOVÉ ZBOŽÍ

Pruhovaný hladce tkaný koberec,černá/béžová 80x150

Nové zboží k prodeji

... tento nápadný koberec bude ideální do rušných míst, jako jsou předsíně, protože se snadno vysává a udržuje. Jemná bavlna a odolná juta představují vhodnou kombinaci materiálů. Díky jejich spojení je koberec odolný a zahřeje vám nohy. Příze z juty představuje přírodní vlákno, které může mít různou tloušťku. Díky tomu je látka živější. Ručně tkané. Nové, originálně balené zboží. Ihned k odeslání !

...............................................

Doplňující informace:
Každý nový materiál má svůj specifický pach, který časem vyprchá. Pach koberce můžete odstranit, když ho budete větrat a vysávat.

...............................................

Návod na údržbu:
Větrání a vysávání koberce pomůže odstranit zápach, který může nový koberec mít.
Neprat. Nebělit. Nesušte v sušičce. Nežehlit. Nečistit chemicky. Koberec pravidelně vyklepávejte, vysávejte a otáčejte. Suché skvrny: odstraňte okamžitě pečlivým seškrabáním směrem ke středu skvrny. Mokré skvrny nevytírejte. Vysajte je papírovou utěrkou a zlehka otřete utěrkou a jemným saponátem. V případě potřeby využijte služeb profesionální čistírny koberců. Vždy používejte standardní nástavec, nikdy nepoužívejte rotační kartáč pro vysávání koberce.

...............................................

Materiál:
72% juta, 28% bavlna
  • Rozměry: Délka: 150 cm. Šířka: 80 cm. Tloušťka: 7 mm. Plocha: 1,20 m². Povrchová hustota: 2000 g/m².
  • Značka: IKEA
  • Poštovné a balné: dle celkové váhy / objemu balíku Kč
  • Doposud žádný zájemce
cena: 799
Prosím, uvádějte u objednávky kompletní adresu včetně aktuálního příjmení a tel. kontaktu, pomůže to přepravci urychlit dodání Vašeho balíku. Děkuji :)

Zaregistrujte se a provádějte okamžitě závazné objednávky

Doporučte produkt přátelům

Podobné nabídky bazárku

Ostatní nabídky bazárku