AKCE

Baví Vás kosmetika? Staňte se Avon lady!

Použité zboží v akci

Pojďte si nakoupit vánoční dárky se slevou 10-30%!!! Novým Avon lady nabízím motivující dárkový program pro první kampaně, získáte pro sebe dárky za více jak 4000,- ZDARMA - viz foto ! Platí i pro Avon lady, které více jak rok neobjednaly - kontaktujte mne a provedu Vaše nové zařazení.
Věnuji se Avonu více jak 23 let a stále mne to baví!!! Rozšiřuji svůj tým, hledám kolegyně, které baví kosmetika. Nabízím podporu, poradenství, osobní zkušenost s většinou výrobků z katalogu. Pozor - registrace je možná již od 15 let!

Ukažte katalog kamarádkám, kolegům, v rodině a získejte snadný přivýdělek - kosmetika je velmi známá, Avon se prodává sám !

Vy si nakoupíte své dárky se slevou 10 - 30% , v internetových akcích sleva až 70% !!! a ještě získáte přivýdělek z vašeho prodeje.

Registrace je zcela ZDARMA, neplatí se žádné udržovací poplatky a žádné objednávky NEJSOU POVINNÉ - není povinné objednávat každý měsíc!!!

100% záruka vrácení peněz - nebude-li vám zboží vyhovovat, můžete ho vrátit.

Motivační programy - nákup výrobků za 1,- , nákup demo výrobků s 50% slevou, katalogy + vzorky zdarma !!!

Při registraci ZDE získáte ZDARMA aktuální katalog, kosmetické vzorky a info pro prodej - zašlu poštou, registrace je online přes internet, potřebuji jen vaše iniciály, telefon, email a datum narození.

Další důvod, proč se stát Avon Lady - začátek Vás nic nestojí!!!
  • Značka: AVON
  • Doposud žádný zájemce
cena: 1

Zaregistrujte se a provádějte okamžitě závazné objednávky

Doporučte produkt přátelům

Podobné nabídky bazárku

Ostatní nabídky bazárku