PRODÁM

Lyže Elan Sky U-Flex 100, hůlky Salomon

Použité zboží k prodeji

Lyže i hůlky koupené nové. Lyže používané jeden týden (koupili jsme je na konci sezóny a letos jsou už krátké), jsou jako nové, téměř bez známek používání.
Skvělé lyže s jedinečnou technologií U-Flex, díky které se na nich děti naučí snadněji a rychleji lyžovat. Doporučuji. Kupujeme lyže Elan U-Flex už několik sezón po sobě.
Osobní odběr Praha.
Lyže 2390 Kč, hůlky 200 Kč (velikost 90, používané 2 sezóny, dole jsou poškrábané)

Mnoho mezinárodních ocenění
Růžovo-bílé provedení
ideální lyže pro první lyžařské pokusy
Dívčí lyže Ellan Sky QT jsou díky vysoké pružnosti a profilu umožňují snadné oblouky bez velké námahy. skvělé vlastnosti a tím pádem maximální zábavu na svahu.

Technologie: Rocker Early Rise (zvednutá špička lyže): mírně zvednutá přední část lyže usnadňuje zahájení i průjezd oblouku.
Lehké Jádro Synflex: syntetické jádro s nízkou hmotností, které se vyznačuje optimálním rozložením pružnosti. Jádro Synflex firmy Elan se skládá po celé délce lyže z materiálů o různé hustotě, které zaručují vynikající výkon lyží.
U-Flex: o 25% větší pružnost a lepší výkon na sněhu.
Full Power Cap: konstrukce je lehčí, usnadňuje zatáčení a odpouští chyby.
Quick Trick: lepší systém upevnění boty, díky kterému je možné nastavit délku vázání podle velikosti bot velmi snadno a rychle. Díky volnému ohybu je lyžování plynulé a snadné, se zvýšenou stabilitou.
  • Značka: ELAN
  • Poštovné a balné: Dle tarifu ČP Kč
  • Doposud žádný zájemce
cena: 2390

Zaregistrujte se a provádějte okamžitě závazné objednávky

Doporučte produkt přátelům

Podobné nabídky bazárku

Ostatní nabídky bazárku