PRODÁM

DÍVČÍ TEPLÁKY + SCATE TRIČKO ~~~~~ 3079

Použité zboží k prodeji

Parádní setík na pohodové nošení...Dívčí tepláky a k tomu senzační scate tričko s lebkou...Obojí černé a obojí od GEORGE...Tepláky - velikost 10/11 let ,materiál 100% bavlna...Pružný pas,regulační tkanice je falešná...Tepláky nemají kapsy...Střih je kalhotový - klasické nohavice...Pas 2 x 29 až 40cm...Délka 87cm...Vnitřní 63cm...Stav nových,jeví se jako nenošené !!!...Triko - 9/10 let...Materiál 100% bavlna - mako...Délka 52cm...Hrudník 2 x 39cm volně - poddá se...Stav nového,nemá známky nošení...Dávám pod velikost 140 - MĚŘTE PROSÍM !!!

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
VŠE CO PRODÁVÁM JE POUZE Z ANGLIE NEBO BELGIE-SORTIMENT NOVÉ A KRÁTCE NOŠENÉ....DÁVÁM DŮRAZ NA KVALITU I NA ÚKOR VYŠŠÍ NÁKUPNÍ CENY!!.....ŽÁDNÉ MÉ ZBOŽÍ NEPOCHÁZÍ Z LISŮ!!!...
&&&&&&&&&&&&&&&&&
PO ZÁVAZNÉ REZERVACI OBDRŽÍTE EMAIL S POTVRZENOU OBJEDNÁVKOU.OBYČEJNĚ NEZASÍLÁM !!!... POŠTOVNÉ JE JEDNOTNÉ - VŽDY 60KČ - JINÉ POŠTOVNÉ NEŽÁDEJTE,OD ODESLÁNÍ POTŘEBUJI DOKLAD !!!...CENY I POŠTOVNÉ JSOU PEVNÉ-RESPEKTUJTE TO PROSÍM...
KONCOVÉ OZNAČENÍ V TITULKU SLOUŽÍ POUZE PRO MOU OSOBNÍ EVIDENCI
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Velikost: 140
  • Značka: GEORGE
cena: 160

Zaregistrujte se a provádějte okamžitě závazné objednávky

Doporučte produkt přátelům

Podobné nabídky bazárku

Ostatní nabídky bazárku