Šárka T. (blacinka)

mimibazar.cz/blacinka ID 502663
Členství KŘIŠŤÁL
  • Ověřená adresa
PRODÁM NOVÉ ZBOŽÍ

TRANSPARENTNÍ OTOČNÁ GUMOVÁ KOLEČKA 3 "4"

Nové zboží k prodeji

V mnoha případech jsou kola a kola nástupiště nebo dolů extrémně odolná, bohužel se často jedná o poškození extrémních podmínek nebo nesprávné zacházení s nimi. Zde se používají naše vysoce výkonná kola, což je velmi robustní kovové upevnění a gumové válce velmi pružně použitelné. Ovládatelná kola o 360 ° umožňují mnohem lepší manipulaci s jakýmikoli přepravními vozíky, což představuje skvělý upgrade daru.
Jednotka je vyrobena z odolného kovového konstruktu, role byla vyrobena z tvrdého, ale pružného plastu. Díky těmto vlastnostem válečky zvládnou i náročný terén. Mohou být snadno proplétány různými zemními podmínkami, a to i za těžkého zatížení, které jim nedávají. Robustní a oděruvzdorná kaučuk otočného kola zaručuje dlouhou životnost.
Prvek se velmi snadno sestaví, jednotlivé role lze vyměnit nebo obnovit. Široká opěrná plocha byla opatřena 4 podélnými otvory, takže válečky mohou být přizpůsobeny stávajícím plošinám. Dokonce i zcela nové vybavení těžké plošiny je snadné, systém lze upevnit pomocí běžně dostupných šroubů. Stabilnější možností jsou šrouby se samosvornými maticemi, takže kontakt mezi deskou a prvkem je mnohokrát zesílen. Válečky jsou vhodné jako náhrada, s vadnými koly, které lze instalovat ihned a snadno
  • Poštovné a balné: ČP balík na poštu 95; ČP balík do ruky 98; Na dobírku 135; Kč
  • Doposud žádný zájemce
cena: 69

Zaregistrujte se a provádějte okamžitě závazné objednávky

Doporučte produkt přátelům