PRODÁM NOVÉ ZBOŽÍ

LEHKÝ SÁČKOVÝ KARDIGAN ~~~~~ 3810

Nové zboží k prodeji

Senzační sáčkový kardigan ….SO FABULOUS - velikost UK 30 EUR 60...Materiál polyester - lehký,dvojitý,rychleschnoucí,splývavý-nemačkavý...Délka - záda - 75cm...Přední díl v nejdelším bodě 95cm...Ramena zezadu 2 x 50cm...Boky zezadu 95cm...Boky přední díl - 70cm v rozloženém stavu - něco je třeba nechat na přeložení...Rukáv od krku 55cm-širší ve střihu - 2 x 37cm...Nový,bez visačky,jen se splintem….

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
VŠE CO PRODÁVÁM JE POUZE Z ANGLIE NEBO BELGIE-SORTIMENT NOVÉ A KRÁTCE NOŠENÉ....DÁVÁM DŮRAZ NA KVALITU I NA ÚKOR VYŠŠÍ NÁKUPNÍ CENY!!.....ŽÁDNÉ MÉ ZBOŽÍ NEPOCHÁZÍ Z LISŮ!!!...
&&&&&&&&&&&&&&&&&
PO ZÁVAZNÉ REZERVACI OBDRŽÍTE EMAIL S POTVRZENOU OBJEDNÁVKOU.OBYČEJNĚ NEZASÍLÁM !!!... POŠTOVNÉ JE JEDNOTNÉ - VŽDY 60KČ - JINÉ POŠTOVNÉ NEŽÁDEJTE,OD ODESLÁNÍ POTŘEBUJI DOKLAD !!!...CENY I POŠTOVNÉ JSOU PEVNÉ-RESPEKTUJTE TO PROSÍM...
KONCOVÉ OZNAČENÍ V TITULKU SLOUŽÍ POUZE PRO MOU OSOBNÍ EVIDENCI
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Velikost: 60
  • Značka: SO FABULOUS
cena: 290

Zaregistrujte se a provádějte okamžitě závazné objednávky

Doporučte produkt přátelům

Podobné nabídky bazárku

Ostatní nabídky bazárku