Věra B. (Baronka)

mimibazar.cz/baronka ID 31927
Členství DIAMANT
VZKAZ NOVÉ ZBOŽÍ

Neztrácejte čas ! Stačí kliknout a je to Vaše !

Milé maminky, rády byste zařídily dětem útulný a praktický dětský pokojíček ? Nebo jej doplnily některým z promyšlených Ikea výrobků ? Jenže to máte daleko, případně nemáte zboží jak převézt ? Pokud Vám stejně jako miliónům dalších po celém světě "učaroval" Ikea styl, ale máte tento řetězec "z ruky", napište ! Lze si vybrat rovnou konkrétní položku v mých albech, případně možno prohlížet zboží přímo na webu ikea. cz. Vždy, prosím, upřesněte číslo artiklu, případně název či foto položky a obratem Vám zašlu nezávaznou kalkulaci, včetně poštovného / dopravného. Spolupracuji s více přepravci, každý je v něčem jinak "výhodný", vše záleží na typu zboží. Dopravné je tedy individuální u každé zásilky, ovšem snažím se vždy najít nejlevnější variantu. Rozměrově menší balíky (a do váhy 4,99 kg s obalem) je možné zaslat přes Zásilkovnu. Nakoupím Vám, pečlivě zabalím a obratem předám přepravci vše, co je možné zaslat. Nákupy i rozesílání provádím denně, takže je zboží u Vás skutečně RYCHLE. V případě dalších dotazů mne kdykoliv kontaktujte ☼ baronka-shop@centrum.cz

.............................................
Tato velice zdařilá kolekce je snem všech obdivovatelů dinosaurů !! Obsahuje vše potřebné k proměně dětského pokoje ve vzrušující svět plný prehistorických zvířat všech velikostí, barev a tvarů. STAČÍ KLIKNOUT a máte doma Jurský park !
.............................................
  • Velikost: S
  • Značka: IKEA
Prosím, uvádějte u objednávky kompletní adresu včetně aktuálního příjmení a tel. kontaktu, pomůže to přepravci urychlit dodání Vašeho balíku. Děkuji :)

Zaregistrujte se a provádějte okamžitě závazné objednávky

Doporučte produkt přátelům