PRODÁM NOVÉ ZBOŽÍ

LEHKÁ LUREXOVÁ PLISÉ BUNDA ~~~~~ 4330

Nové zboží k prodeji

Lehká černo-stříbrná ( třpytivá ) lurexová bundička z lehkého plisé....Z kolekce C&A CANDA PREMIUM...Materiál pružný polyester - plisé materiál - 100% polyester...Bundička je lehká,bez podšívky..V pase i rukávem lem napružený gumou...Bundička je na zip,kapsy nemá..Velikost EUR 48...Délka 67cm...Rukáv od krku 75cm...Prsa 2 x 70 - 95cm...Pas 2 x 50 - 80cm...Nová bez visaček,jen se splintem..


!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
VŠE CO PRODÁVÁM JE POUZE Z ANGLIE NEBO BELGIE-SORTIMENT NOVÉ A KRÁTCE NOŠENÉ....DÁVÁM DŮRAZ NA KVALITU I NA ÚKOR VYŠŠÍ NÁKUPNÍ CENY!!.....ŽÁDNÉ MÉ ZBOŽÍ NEPOCHÁZÍ Z LISŮ!!!...
&&&&&&&&&&&&&&&&&
PO ZÁVAZNÉ REZERVACI OBDRŽÍTE EMAIL S POTVRZENOU OBJEDNÁVKOU.OBYČEJNĚ NEZASÍLÁM !!!... POŠTOVNÉ JE JEDNOTNÉ - VŽDY 60KČ - JINÉ POŠTOVNÉ NEŽÁDEJTE,OD ODESLÁNÍ POTŘEBUJI DOKLAD !!!...CENY I POŠTOVNÉ JSOU PEVNÉ-RESPEKTUJTE TO PROSÍM...
KONCOVÉ OZNAČENÍ V TITULKU SLOUŽÍ POUZE PRO MOU OSOBNÍ EVIDENCI
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Velikost: 48
  • Značka: C&A
cena: 260

Zaregistrujte se a provádějte okamžitě závazné objednávky

Doporučte produkt přátelům

Podobné nabídky bazárku

Ostatní nabídky bazárku