Petr K. (stars7279)

mimibazar.cz/stars7279 ID 313500
Členství SAFÍR
PRODÁM NOVÉ ZBOŽÍ

RAJČE BLACK RUSSIAN TYČOVÉ /10 semen/

Nové zboží k prodeji

Populární tyčová odrůda růžových rajčat BLACK RUSSIAN se řadí mezi STARÉ, PŮVODNÍ ODRŮDY (HEIRLOOM). Mají středně silnou slupku a velké černo-hnědo-červené, velké plody, kterých váha se pohybuje mezi 300 – 400 gramy. Od květenství po cca 400 g plody dozrávají cca 70 - 85 dnů. Typicky steaková odrůda s masitou a koexistentní dužinou. Velmi oblíbena odrůda, protože je možno ji bez problémů pěstovat jak ve skleníku, tak i na poli. Odrůda je vitální a nejsou a odolná k nemocem. Zralé plody mají velmi jemné, až neznatelné žebrování a jsou oválné, zralé mají krásnou čokoládově třešňovou barvu. Mají velmi chutnou, sladkou, lahodnou chuť a pevnou dužinu.Tato rajčata jsou ideální pro čerstvou konzumaci a výrobu domácí rajčatové šťávy. Lze použít také jako příloha k jídlům, jako salát, ideální k přímé konzumaci i k běžnému zpracování.

Dekoratívní keříky dorůstají do výšky 180 cm. Vyséváme doma od března, předpěstované sazeničky sadíme do květináče či na zahradu od konce května

Jako všechna rajčata vyžaduje odrůda slunné stanoviště, dobrou zálivku (ráno nebo večer, ke kořenům, nikdy na listy) a přihnojování nejlépe organickými hnojivy (nepřehánět s dusíkatými hnojivy).

Pěstování:

Před vysazením doporučujeme namočit na 12 - 24 hodin ve vlažné vodě.

Setba: semena do skleníků od poloviny března až do konce května, venkovní sadba již předpěstovaných sazenic přímo do půdy - od konce května, ale až už nehrozí přízemní mrazíky. Lze zasít přímo do půdy, ale až od poloviny května.

Rozestupy: 80 cm x 80 cm

Sběr: červenec až konec říjnaBALENÍ 10 SEMEN
  • Poštovné a balné: ČP doporučeně 59; Zásilkovna 49; Kč
  • Doposud žádný zájemce
cena: 29

Zaregistrujte se a provádějte okamžitě závazné objednávky

Doporučte produkt přátelům