Zobrazit přihlášovací formulář

LEGO Friends 41443 Olivia a její elektromobil

Administrace

LEGO Friends 41443 Olivia a její elektromobil

230 Kč 350 Kč
Doposud žádný zájemce
Děti, které se rády starají o planetu, si určitě zamilují stavebnici LEGO Friends (41443) Olivia a její elektromobil. Dovolte jim užít si hry na cestách do přírody. S tímto setem se malí milovníci aut a ochrany životního prostředí mohou vydat na hodiny…

Zobrazit celý popis

Na mimibazaru od 30. 6. 2008
E-Shop
Ověřená
adresa
Ověřený
obchodník
Osobní
odběr

LEGO Friends 41443 Olivia a její elektromobil

230 Kč
Koupit
Děti, které se rády starají o planetu, si určitě zamilují stavebnici LEGO Friends (41443) Olivia a její elektromobil. Dovolte jim užít si hry na cestách do přírody. S tímto setem se malí milovníci aut a ochrany životního prostředí mohou vydat na hodiny neomezených dobrodružství na cestách.

Do tohoto barevného elektromobilu se vejdou 2 Minipanenky - Mia a Olivia. Na zadním sedadle je místo i pro štěňátko Elliota. Nechybí ani nabíjecí stanice se svou hračkářskou větrnou turbínou a solárním panelem, které pomáhají šetřit životní prostředí. Děti pak mohou vyrazit a nezanechat za sebou žádné emise!

Lego Friends je stavebnice, jejíž cílovou skupinou jsou dívky od 4 let. V hlavní roli se představuje pět kamarádek (Olivia, Emma, Mia, Andrea a Stephanie), které společně podnikají různá dobrodružství. Někdy si dívky vyrazí do aquaparku, do džungle, ke kadeřníkovi či na pláž, jindy zase na misi na záchranu delfínů. Domovem jim je rozšiřitelné městečko Heartlike City. Objevte další stavebnice z řady Lego Friends, rozšiřte svou sbírku a kombinujte jednotlivé dílky.
  • 4. 12. 2023, 19:43

  • Zobrazení

    186

  • Oblíbené

    1

Další nabídky bazárku

LEGO City 60260 Závod ve vzduchu
LEGO City 60287 Traktor

Kategorie