PRODÁM NOVÉ ZBOŽÍ

Emulips Slim - ne jen na hubnutí!

Nové zboží k prodeji

Účinné látky tohoto přípravku mají mnoho pozitivních účinků i pro „nehubnoucí“ organizmus.
Zelený čaj má silné antioxidační účinky a vhodně tak doplňuje vitamín E z klasického Emulipsu a dokonce umocňuje jeho účinek. Je tedy vydatným pomocníkem v boji s oxidačním stresem a problémy, které tento stres způsobuje.
Používaný extrakt obsahuje i další účinné látky (především kofein) a to v právě takových množstvích v jedné tobolce, u kterých byl prokázán vliv proti rozvoji degenerativních poruch mozku (např. Alzheimrovy choroby).
Významnou složkou je i pyruvát, který akceleruje metabolické pochody v buňce a tím urychluje přísun všech živin (a tím i aktivních složek našich produktů) do „chemických továren“ našeho organizmu.
Významným účinkem Slimu používaného „preventivně“ je i zabránění tzv. JO-JO efektu po snížení váhy (ať už dietou, používáním výrobků, cvičením či v ideálním případě kombinací všeho).
Vhodnou dávkou pro výše uvedené použití je jedna kapsle denně (nejlépe po ránu či dopoledne), v každém případě doplněná o minimálně jednu dávku Drinku. Tento je důležitý pro čištění organizmu a podporu vyloučení každodenních nežádoucích produktů metabolizmu či s potravou přijatých škodlivin. Je zde samozřejmě také podmínkou dodržení přiměřeného pitného režimu.
Při tomto způsobu používání je zachován rovněž aktivizující a revitalizační účinek produktů. Ing. K. Rezek
  • Značka: ČESKÝ VÝROBCE
  • Již odpověděl jeden zájemce
cena: 1290
Abyste dostali k produktům OKG záruku, nakupujte od autorizovaných partnerů, které poznáte, tak, že mají v inzerci uvedeno své jméno a registrační číslo. U těch, kteří uvedeno nemají, nemáte záruku žádnou, nejsou autorizovaní firmou OKG

Zaregistrujte se a provádějte okamžitě závazné objednávky

Doporučte produkt přátelům

Podobné nabídky bazárku

Ostatní nabídky bazárku