Eliška W. (elinkaw)

mimibazar.cz/elinkaw ID 132833
Členství SAFÍR
PRODÁM NOVÉ ZBOŽÍ

SKLADEM: Svítící náhrdelník Tropic - 2ks

Nové zboží k prodeji

Skvělý doplněk pro vaši párty! Svítící náhrdelník na principu lightstick (chemické světlo).

Vybírat můžete z několika barevných variant:

MODRÁ, ŽLUTÁ, ČERVENÁ, ZELENÁ - prosím upřesněte při objednávce

Balení obsahuje 2 kusy náhrdelníků (2x svítící náhrdelník + 2x kytičky)!

Délka náhrdelníku je 54cm.

Časté dotazy:
Co je to Lightstick?
Lightstick je plastová trubička (tuba, tyčka), která má v sobě skleněnou ampulku. Pro použití lightstick ohnete, čímž se rozlomí skleněná ampulka. Toto umožní kapalinám, které byly uvnitř skleněné ampulky, smísit se s těmi, které jsou v plastové trubičce. Jakmile se látky smísí, přichází na řadu reakce. Reakce uvolní světlo a lightstick svítí.

Co je obsaženo?
Aby vzniklo světlo, je zapotřebí dvou kapalin, které budou reagovat a fluorescenčního barviva, které přijme energii a přemění ji ve světlo. Přestože existuje více návodů na lightsticky, běžný komerční lighstick používá roztok vodíkového peroxidu, který je izolován od roztoku phenyl oxalate ester spolu s fluorescenčním barvivem. Výslednou barvu lightsticku, která vzniká po smíchání dvou chemických roztoků, určuje barva fluorescenčního barviva. Základní východisko reakce je to, že reakce mezi dvěma chemikáliemi uvolní dostatečné množství energie, aby vybudila elektrony ve fluorescenčním barvivu. Tím elektrony přeskočí na vyšší energickou hladinu a následně spadnou zpět, čímž vznikne světlo. VEŠKERÝ OBSAH JE NETOXICKÝ

Je lightstick pouze na jedno použití?
Ano, lightstick je pouze na jedno použití, ve chvíli kdy se spustí chemická reakce ji lze pouze zpomalit nízkou teplotou = čím chladnější bude teplota okolního prostředí, tím déle bude lightstick svítit:)
  • Poštovné a balné: 42 Kč
  • Již odpověděl jeden zájemce
  • (K dispozici může být více kusů.)
cena: 80

Zaregistrujte se a provádějte okamžitě závazné objednávky

Doporučte produkt přátelům