Jana S. (Siťa.)

mimibazar.cz/sita ID 19088
Členství SAFÍR
  • Ověřená adresa

PRODÁM NOVÉ ZBOŽÍ

Quality Check - kvalitativní test (digiscrapbook)

Nové zboží k prodeji

nabízím všem freebařům nebo začínajícím profesionálním designerům v oblasti digiscrapbooku test kvality jejich práce.
Co je to test kvality?
Jedná se o písemné zhodnocení kitu v základních kvalitativních kriteriích - ostrost, přesnost ořezu, dpi, velikost elementů atd. Dále bude kit hodnocený také po stránce subjektivní - zvolené barvy, kombinace elementů, originalita, počet elementů atd.

Výstup je standardizovaný dokument obsahující seznam závad a doporučení jak je opravit.

Proč test kvality?
Většina větších shopů provádí test kvality při výběrovém řízení, nebo pokud se ucházíte o místo v shopu. Jestliže jim předložíte svou práci, kterou jste dělali dosud bez nějaké zpětné vazby od profíka, můžete se nejen dozvědět, co všechno děláte blbě, ale také si zavřít úplně vrátka do toho shopu, protože prostě děláte velké chyby a projevíte se při jednání jako amatér.
Pokud si necháte kit zkontrolovat před nabídkou do shopu, minimálně velké chyby odstraníte a můžete být hodnoceni hlavně za nápaditost svých kitů. Každý, kdo nechal testovat svůj kit, může potvrdit, že je to výborná věc. Dozvíte se věci, které jste zatím neřešili, protože tvoříte sami za sebe a vaši fanoušci vám zatím jen tleskali. Závady vám nejen detailně popíšu, ale také přiložím možnosti řešení (pokud existují).
Proč u PST Designs? PST Designs je firma, kterou jsem založila s kolegyní Petrou a která podniká v digiscrapbooku již od roku 2007, počítačovou grafiku provozuji od 1995. V roce 2008 Petra PST Designs opustila a já jsem dalšího partnera nepřizvala a zůstala jsem ve značce sama. V zahraničí jsem od ledna do června 2009 spoluvlastnila shop SNT, kde jsem mimo jiné získávala nováčky pro digiscrapbookový design a prováděla pro ně podrobné testy kvality před zahájením prodeje. V červnu 2009 jsem t
  • Značka: PST DESIGNS
  • Již odpověděli 2 zájemci
  • (K dispozici může být více kusů.)
cena: 500

Zaregistrujte se a provádějte okamžitě závazné objednávky

Doporučte produkt přátelům

Ostatní nabídky bazárku