PRODÁM NOVÉ ZBOŽÍ

KOKOSOVÉ VLÁKNO IDEÁLNÍ POMOCNÍK PRO PĚSTOVÁNÍ

Nové zboží k prodeji

COCO-GRUNT - LISOVANÉ KOKOSOVÉ PODLOŽÍ

BALENÍ OBSAHUJÍCÍ 480 GRAMŮ LISOVANÉHO KOKOSOVÉHO VLÁKNA, ZE KTERÉHO PO NAVLHČENÍ VODOU ZÍSKÁTE 6-7 LITRŮ KVALITNÍHO PODLOŽÍ PRO PĚSTOVÁNÍ ROSTLIN

Představujeme Vám COCO-GRUNT, kokosové vlákno, které je 100% přírodním produktem, který způsobuje lepší rozvoj rostlin. Tento výrobek z kokosového vlákna tvoří miliony mikroskopických, houbovatých vláken z kokosového ořechu. Díky ideálnímu kapilárnímu systému dochází k rovnoměrnému rozložení vody v substrátu a zachování vlhkosti. Vysoká pórovatost zároveň umožňuje dobrý přístup vzduchu do celého objemu substrátu. Vytvoření takových podmínek umožňuje velmi dobrý rozvoj kořenového systému a tím pádem vydatně prospívá vzrůstu nadzemních části rostliny.

Použití: použijeme místo klasické zeminy pro květiny, rašelinové zeminy či zahradní zeminy. Kokosový substrát je určen pro všechny zelené i kvetoucí rostliny. Tudíž lze použít pro květináčové, balkonové, zahradní či jakékoliv rostliny, které chceme před výsadbou na zahradu předpěstovat.

Taktéž lze míchat s jinými typy podloží pro zlepšení jejich struktury. Nedoporučujeme pouze pro pěstování kapradin.
Příprava podloží je velmi jednoduchá – slisovanou briketu kokosového vlákna zalijeme 4 litry studené nebo vlažné vody. Coco-grunt během 15 – 20 minut vodu vstřebá a vytvoří tak 6 – 7 litrů kvalitního podloží. Následně podloží promícháme. Nic víc není třeba dělat!

Vlákno v lisované podobě zabere velmi málo místa, je vždy k dispozici a nemusíme jej míchat s vodou celé najednou, ale dle potřeby. Skladujeme v suchém a tmavém místě, ideální teplota je do 20 °C.
  • Poštovné a balné: 69 Kč
  • Již odpovědělo 39 zájemců
  • (K dispozici může být více kusů.)
cena: 69

Zaregistrujte se a provádějte okamžitě závazné objednávky

Doporučte produkt přátelům

Podobné nabídky bazárku

Ostatní nabídky bazárku