PRODÁM NOVÉ ZBOŽÍ

Textura - tapeta v digitální formě (jeden vzor) - nové zboží k prodeji

 

Podrobný popis zboží

když jsem v poslední době řešila všechna ta fotografická vinylová linolea, došlo mi, že když si objednám všechny vzory, zaprvé - zchudnu - a zadruhé - budu zavalena rolemi. Proto jsem přemýšlela - ano, to lino na podlahu je nutné, to se velmi špatně simuluje v počítači, ale co se týče stěn, není problém vzít si texturku a velmi jednoduše prolnout a benevolentně se progumovat postavou k liště.

Pro všechny, kdo uvažují jako já, představuji tuto texturu, v případě zájmu nabídku rošířím o další - vesměs tapetové nebo válečkové - vzory, tam, kde je možné jednoduše prolnout vrstvu pomocí změny režimu tak, aby nebyly nutné výrazné přehody např. za oblastí vlasů.

Cena je uvedená pro fotografy a jejich fotopraxi. Omezení: není možné z této textury nechávat tisknout linolea a další fyzické foto pomůcky, např. vinylová pozadí. O výjimkách můžeme jednat osobně.

Set obsahuje tuto konkrétní texturu v několika barevných provedeních, formátech jpeg a png vč. tmavších a světlčjších odstínů.

Dále je přiložen návod na použití.

Cena pro soukromé použití je 20 CZK.
Soukromé použití pouze pro digiscrapery, které znám podle jména a vím že pracují jen sebe pro radost. Ne pro nové uživatele. Ti vždy platí vyšší cenu. Děkuji za pochopení.

Dále je možné tyto textury zakoupit pro účel: výroba vinylových fotopozadí - cena za balíček (který si můžete dál prolínat, barevně měnit upravovat atd) je 800 Kč.

Designerské využití (pro tvorbu papírů, jiných textur atd.) je přísně zakázáno!
ROZMĚRY: 4256x2832 při 300 dpi
ZNAČKA: PST DESIGNS
CENA 90,-
již odpověděl jeden zájemce

ZOBRAZIT PODMÍNKY PRODEJE

ZOBRAZIT CELÉ FOTOALBUM

VŠECHNY FOTOGRAFIE INZERENTA

Jméno a příjmení *
E-mail *
Vzkaz * (zde můžete inzerentovi napsat libovolný vzkaz)
Adresa (na kterou bude případně odeslán balíček)
Telefon, Mobil, Skype, ... (další kontakty pro snadnější komunikaci)
Věc nelze závazně rezervovat, zboží však může být stále dostupné
(emaily jsou nyní automaticky zasílány oběma stranám)
Odesláním tohoto formuláře souhlasí kupující a prodávající s PODMÍNKAMI PRODEJE
Login Heslo