Lucie E. (lucie230)

mimibazar.cz/lucie230 ID 248047
Členství SAFÍR
  • Ověřená adresa
PRODÁM NOVÉ ZBOŽÍ

[SS220] Stříbrné náušnice velký malachit

Nové zboží k prodeji

Oválné stříbrné náušnice s velkým malachitem


Elegantní dárková krabička k tomuto šperku za zvýhodněnou cenu 5,- KčPOPIS:

Stav zboží: nové (doklad o prodeji + záruka)

Materiál: stříbro 925/1000

Specifikum: náušnice byly ručně vyrobeny, vysoký stupeň lesku stříbra působí velmi elegantně

Centrální kámen: přírodní malachit, velikost oválu: 10 x 14 mm

Délka náušnice: 3,1 cm

Šířka náušnice: cca 11 mm

Váha jedné náušnice: cca 2,2 g

Zapínání: na háčekNA PRAVOST STŘÍBRA I KAMENŮ POSKYTUJI 100% ZÁRUKU, každý kámen je originální, drobné vrypy, nerovnosti a různé odstíny barev jsou přírodního charakteru a nejsou považovány za závadu, naopak dodávají šperku na originalitěIlustrační foto, šperky jsou ručně vyráběny a každý kámen je originální, proto se může šperk mírně odlišovat od zde vyobrazeného. Na přání zašlu autentické foto
Malachit:

Je nesmírně zajímavým a oblíbeným kamenem ve šperkařství pro svou neopakovatelnou kresbu v zelených, žlutých a někdy černých tónech. Již od antických dob byl považován za ženský kámen, symbolizoval smyslnost, svůdnost, spanilost, rozmařilost a zvědavost.

Máte-li rádi malachit a chcete, aby Vám dlouho sloužil, musíte ho umět dobře ošetřovat. Jeho měkkost, která je výhodou při jeho zpracování, je však zároveň náchylností k nechtěnému poškození. Malachit je třeba chránit před vrypy, údery a otěrem o tvrdé předměty. Šperky zdobené malachitem se nedoporučuje nosit trvale na těle a to proto, že malachit je velice citlivý na působení kosmetiky a potu. Ztrátě lesku na povrchu malachit lze předejít, jestliže šperky snímáme, občas umyjeme vodou a rychle osušíme.
  • Doposud žádný zájemce
cena: 516

Zaregistrujte se a provádějte okamžitě závazné objednávky

Doporučte produkt přátelům