Hana F. (HAFATEX)

mimibazar.cz/hafatex ID 383401
Členství SAFÍR
  • Ověřená adresa
PRODÁM NOVÉ ZBOŽÍ

SOFTSHELL S FLEECEM ZIMNÍ- ČERNÁ 10/3

Nové zboží k prodeji

SOFTSHELL - moderní, příjemný a účelový materiál. Je prodyšný, vodě odolný, neprofoukne, ale přitom hřeje, je prodyšný a odvádí vlhkost těla. Je tvořen ze tří vrstev a proto je tak účelový.
Je vhodný na bundy, vesty, kalhoty,...
Cena je za 1m
Šíře je 150cm, na spodní straně šedý fleece
Gramáž: 308g/m2
Složení:
1. vrstva: 94% polyester + 6% spandex - je do určité míry nepromokavý, odolný vůči mechanickému poškozením, elastický a snadno se čistí.
2. vrstva: membrána TPU - zaručuje, že textilie během námahy dýchá. Materiál nechává pot uniknout ven a vzduch proniknout dovnitř.
3 vrstva: 100% micofleece - zaručuje výrobkům mimořádnou měkkost,jemnost a termoizolaci.
10 000 vodní sloupec 3 000g prodyšnost
Pro středoevropské mírné klimatické pásmo, tj. české podnebí a naše hory, bohatě stačí hodnoty vodního sloupce 10000 mm a prodyšnosti 3000 g/m2/24hod. Jinými slovy, vyšší parametry u nás nemůžete náležitě docenit. Když se při pohybu příliš nepotíte a softshell chcete hlavně na běžné nošení nebo lehkou turistiku, vysoká prodyšnost způsobí, že vám bude zima. Vysoké hodnoty softshellu neznamenají vždy kvalitnější materiál!
K tomuto materiálu si u mne můžete objednat kvalitní nitě do barvy, reflexní proužek široký 15mm, cena za 1m je 15Kč, nebo krytý zip černý voděodolný, délka 70cm za 50Kč, do kapes 16cm, za 22Kč.
  • Již odpovědělo 80 zájemců
  • (K dispozici může být více kusů.)
cena: 230

Zaregistrujte se a provádějte okamžitě závazné objednávky

Doporučte produkt přátelům