Markéta A. (ABRAMKA)

mimibazar.cz/abramka ID 313074
Členství SAFÍR

PRODÁM NOVÉ ZBOŽÍ

Gagát tromlovaný kámen vel. L

Nové zboží k prodeji

Země původu: Rusko. Rozměr cca 30 mm. Obdržíte předem pečlivě vybraný kus.

Poštovné se nenačítá, je jednotné pro celou zásilku 50,00 Kč.
Více nabídek na stránkách kouzelnekameny.cz

GAGÁT (ČERNÝ JANTAR)
Černý jantar je ve skutečnosti zkamenělé dřevo a už od doby kamenné se používal na výrobu amuletů. Černý jantar odvádí negativní energii a odstraňuje bezdůvodný strach. Jako ochranný prostředek se nosí na krku. Pomáhá proti násilí a nemocem.

Soudí se, že lidé, které černý jantar přitahuje, patří mezi „staré duše", jež mají s inkarnací na Zemi už velice dlouhou zkušenost.

Tradičně se uvádí, že černý jantar se postupně stává součástí těla svého majitele. Vyplývá z toho, že pokud jej někdo zdědí nebo koupí, měl by ho nejdřív mimořádně pečlivě vyčistit. Rovněž použijeme-li ho k léčbě, musíme ho po každém nasazení vždy znovu vyčistit.

Údajně dokáže udržet v rovnováze finance a ochránit podnikání. Lze jej umístit do pokladny, rohu hojnosti (nejvzdálenější levý kout) nebo do sídla firmy.

Na duševní úrovni nabízí černý jantar možnost udržet si kontrolu nad vlastním životem. Dokáže zachovat rovnováhu v proměnlivých náladách, potlačovat deprese a vnášet do života vyrovnanost a stabilitu.Pročišťuje základní čakru a podněcuje růst kundalini. Pokud se položí na hruď, nasměruje sílu kundalini ke korunní čakře.

Léčebné využití: Léčí migrény, epilepsii a nachlazení. Potlačuje otoky žláz a lymfatických uzlin. Léčí bolest v krku. Tradičně se užíval na menstruační křeče.
  • Poštovné a balné: 50 Kč
  • doposud žádný zájemce
cena: 50

Zaregistrujte se a provádějte okamžitě závazné objednávky

Doporučte produkt přátelům

Podobné nabídky bazárku

Ostatní nabídky bazárku