PRODÁM NOVÉ ZBOŽÍ

-24%

Startovací balíček pro začatečníky I

Nové zboží k prodeji

Startovavcí packet pro začínající pěstitele * jednodušeji to již nelze

Balení obsahuje

2 x RAŠELINOVÉ BOBTNAJÍCÍ DISKY 27mm,20 Ks

RAŠELINOVÉ bobtnající disky PRESSPOT, které plní zároveň funkci květináčků jsou ideální pro přípravu sazeniček zeleniny ( Ideální chilli papričky), květin, bylinek, keřů i stromků či přímé zakořenění řízků rostlin. Lze do nich sadit i jednotlivá semena, nebo čerstvě naklíčena semena, což je ideální zejména u exotických rostlin. Disky mají neutrální pH a řadu minerálních látek prospívajících rostlinám.

1 x PÁLIVÉ CHILLI PAPRIČKY ANAH0AIM /10 SEMEN/

Představujeme Vám CHILLI papričky odrůda ANAHAIM (podle města v Californii), která má svůj původ v USA v Novém Mexiku. Používají se také názvy California Chile a Chile Verde. Sušená na slunci v podobě koření má název Chile Colorado. Chuťově vynikající jemně pálivá paprika, která je hojně používaná.

1x PÁLIVÉ CHILLI PAPRIČKY POBLANO/10 SEMEN/

Představujeme Vám CHILLI papričky odrůda POBLANO, která má svůj původ v Mexiku, oblast Pueblo a řadí se k jemně pálivým druhům. Poblano najde široké uplatnění v kuchyni nejen díky nižší pálivosti.

1x PÁLIVÉ CHILLI PAPRIČKY PEQUIN/10 SEMEN/

Představujeme Vám CHILLI papričky odrůda PEQUIN, která je velmi příbuzná s divokými odrůdami papriček chilli. Je také blízce příbuzná odrůda k odrůdě Tepin. Nazývá se také Piquin nebo Chilepequin. Patří mezi nejbarevnější odrůdy. Kromě odlišných plodů má i odlišnou podobu listů a je vysoce žádaná okrasná odrůda.

1x PÁLIVÉ CHILLI PAPRIČKY CHILTEPIN/10 SEMEN/

Představujeme Vám CHILLI papričky odrůda CHILTEPIN (používa se i název TEPIN), která je jednou z nejstarších známých odrůd, která stále roste ve volné přírodě v Mexiku a patří mezi původní di
  • Poštovné a balné: ČP doporučeně 59; ČP balík na poštu 89; ČP balík do ruky 109; PPL 129; DPD 99; Zásilkovna 59; Kč
  • Již odpovědělo 6 zájemců
  • (K dispozici může být více kusů.)
cena: 130
Původní cena: 169 Kč

Zaregistrujte se a provádějte okamžitě závazné objednávky

Doporučte produkt přátelům

Podobné nabídky bazárku

Ostatní nabídky bazárku