Věra B. (Baronka)

mimibazar.cz/baronka ID 31927
Členství DIAMANT
PRODÁM NOVÉ ZBOŽÍ

ŠEDÝ odvětrávaný odpadkový koš - 10 litrů

Nové zboží k prodeji

.. praktický větrací koš do každé domácnosti. Sklápěcí úchytky udržují sáček na odpad na místě a usnadňují přenášení koše. Oblé rohy se snadno čistí. Tento koš je skvělý na třídění suchého i vlhkého organického odpadu, jako jsou kávové sedliny nebo slupky od ovoce a zeleniny. Ventilační otvory a tvar dna umožňují cirkulaci vzduchu v koši a tím i vysušení organického odpadu. Minimalizují se tak nechtěné pachy. Odpadkové koše jsou stohovatelné. Ušetří vám tak spoustu místa. Odpadkové koše můžete postavit samostatně kamkoliv v domácnosti, nebo zabudovat do skříňky nebo zásuvky. Balení obsahuje různobarevné samolepky, abyste si každý koš mohli označit podle toho, na co ho používáte. Na štítky můžete i kreslit nebo psát, aby bylo úplně jasné, co patří do kterého koše. Obsahuje víko, abyste mohli odpad skrýt. Je snímatelný. Snadno se tak čistí – nebo ho můžete sundat, když chcete koš nechat otevřený.Tento koš má zaoblené rohy pro snadnější čištění. Díky sklápěcí rukojeti můžete koš snadno odnést k popelnicím.Snadná údržba, pravidelně otírejte vlhkým hadříkem. NOVÉ, originálně balené zboží. Ihned k odeslání !

*************************************

Materiál:
plast
  • Rozměry: Spodní vnější rozměr, hloubka: 14.7 cm. Spodní vnější rozměr, šířka: 20.1 cm. Horní vnější rozměr, hloubka: 21.2 cm. Horní vnější rozměr, šířka: 26.3 cm. Výška: 32.6 cm. objem: 10 L.
  • Velikost: M
  • Značka: IKEA
  • Poštovné a balné: Individuální doprava 89; Kč
  • Místo osobního odběru
  • Již odpověděli 3 zájemci
  • (K dispozici může být více kusů.)
cena: 169
Prosím, uvádějte u objednávky kompletní adresu včetně aktuálního příjmení a tel. kontaktu, pomůže to přepravci urychlit dodání Vašeho balíku. Děkuji :)

Zaregistrujte se a provádějte okamžitě závazné objednávky

Doporučte produkt přátelům