PRODÁM NOVÉ ZBOŽÍ

Lego CHIMA 70150, 70100, 70103, 70109

Nové zboží k prodeji

LEGO 70150
Ohnivé drápy
Udělej skok pro slávu s Craggerem ve hře Ohnivé drápy od LEGO? Legends of Chima? Speedorz? ! Nasaď vůdce krokodýlího kmene na jeho zbrusu nový speedor a uvolni energii zatáhnutím za lanko. Miř na rampu, přeskoč past na krokodýly a zasáhni a nakloň totem s CHI. Z můstku a pasti postav obranné prvky a bojuj proti kamarádům. Vyzkoušej svou přesnost při vysoké rychlosti pomocí této zručnostní hry s natahovacím lankem pro jednoho nebo více hráčů. - Tato sada obsahuje minifigurku C raggera, 2 zbraně, nový speedor s ohnivými drápy, natahovací lanko, kouli ohnivé CHI, totem CHI, odrazový můstek, sklapovací past na krokodýly, žhavé drápy s průsvitnými dílky plamenů, 6 CHI a 5 herních karet.

LEGO 70100
Ohnivý kruh
Vrhni se do Ohnivého kruhu a bojuj o CHI! Posaď na havraní Speedor Razara, zatáhni za kabel, pusť se z rampy, proleť Ohnivým kruhem a vyhraj! Připoj k ohnivému výfuku posílení nebo rozestav ohnivé kužele, uprav velikost kruhu a uspořádej soutěž mezi kamarády! Sada obsahuje minifigurky, 2 zbraně, Speedor, šňůrku, posílení, rampu 2 ohnivé kužele, 6 CHI a 5 hracích karet. Otestuj si čas a přesnost v této bleskurychlé hře pro 1 a více hráčů!

LEGO 70103
KAMENNÝ BOWLING

Pomoz králi Cromiusovi uniknout ze zřícené jeskyně a vrátit se ke svému krokodýlímu kmeni! Posaď Cromiuse na krokodýlí Speedor, zatáhni za kabel, namiř na rampu a proraž kamení na svobodu! Přidej posílení a rozšiř tak Speedor, aby prorazil ještě větší kamenné bariéry! Pak si zasoutěž s kamarády, kdo srazí kamení a jako první získá ukrytou CHI! Obsahuje minifigurky, 2 zbraně, Speedor, natahovací šňůrku, 6 CHI a 5 hracích karet. Otestuj si načasování a přesnost v této hře pro 1 a více hráčů! * Doporučený věk: 6-12 let

Lego 70109
Zákeřné šlahouny
Stavebnice LEGO Chima Zákeřné šlah
  • Značka: LEGO
  • Již odpovědělo 5 zájemců
  • (K dispozici může být více kusů.)
cena: 199

Zaregistrujte se a provádějte okamžitě závazné objednávky

Doporučte produkt přátelům

Podobné nabídky bazárku

Ostatní nabídky bazárku