Pavla T. (botky-tp)

mimibazar.cz/botky-tp ID 277752
Členství SMARAGD
  • Ověřený obchodník
  • Ověřená adresa

PRODÁM NOVÉ ZBOŽÍ

-46%

Celoroční boty s membránou Ricosta Pejo

Nové zboží k prodeji

SKLADEM -
Značková kvalita od Pepino by RICOSTA.
Voděodolná a prodyšná Sympatex membrána.

RICOSTA boty, více než 40 let. Značka PEPINO zavedla v roce 1978 věci pro ty nejmenší. Myšlenka: Zejména malé děti potřebují boty, které jsou optimálně přizpůsobeny vyvíjejícím se nohám. V růstové fázi boty PEPINO chrání citlivé malé dětské nohy. PEPINO - boty jsou vyrobeny s velkým úsilím a důrazem na detail. Požadavky na materiály jsou velmi vysoké. RICOSTA použila pouze textilie přátelské k dětské pokožce a zajištují dlouhou životnost.

Dětské botičky v kombinaci kůže a textilu značky Ricosta na sněrování, díky kterému se botičky dobře přizpůsobí nožičce. Botičky jsou opatřeny voděodolnou membránou Sympatex. Kulatá špička zajišťuje dostatek pohodlí a místa pro nožičku dítěte. Boty jsou opatřeny lehkou podešví zajišťující dostatečnou flexibilitu, současně nožičky nezatíží.

Střední šířka obuvi (dle standardu WMS).

Botičky značky Ricosta jsou vyvíjeny ve spolupráci s dětskými pediatry a ortopedy, výsledkem jsou tak botičky zajišťující zdravý vývoj nožiček dítěte a maximální pohodlí při chůzi.

Vnitřní délka stélky:
vel. 21 - 140 mm
vel. 22 - 147 mm
vel. 23 - 155 mm
vel. 24 - 162 mm
vel. 25 - 169 mm
vel. 26 - 175 mm

Německý výrobce dětské obuvi. Rodinný podnik, který byl založen v 1969 dává velký důraz na funkčnost a kvalitu, kterou si nožky našich dětí zaslouží.

Zásadně používá kvalitní funkční materiály, ekologické kůže a z velké části vyrábí boty stále ručně. RICOSTA používá pouze vysoce kvalitní a trvanlivé hladké a nubukové kůže. Z ekologických, evropských koželužen. Vnitřky všech bot RICOSTA se vyznačují tím, že jsou pohodlné a prodyšné. Je to zajištěno pomocí vybraných přírodních materiálů, jako je
  • Velikost: 22
  • Značka: RICOSTA
  • Poštovné a balné: 91,- Kč
  • Doposud žádný zájemce
cena: 788
Původní cena: 1438 Kč

Zaregistrujte se a provádějte okamžitě závazné objednávky

Doporučte produkt přátelům

Podobné nabídky bazárku

Ostatní nabídky bazárku