AKCE NOVÉ ZBOŽÍ

HRÁCH CUKROVÝ SEMENA NA KLÍČKY/ 50 gramů/

Nové zboží v akci

Hrách konzumujeme tisíce let. Nicméně daleko více přínosné jsou pro organizmus čerstvé klíčky, než tepelně upravené kuličky, které ztrácejí řadu látek právě tepelnou úpravou. Klíčky HRÁCHU CUKROVÉHO. Patří mezi bohatý zdroj vitamínů A, E, B1, B2, B3, B6, B12, C, a obsahuji řadu minerálních látek důležitých pro fungování lidského organismu, jako jsou železo, fosfor, síra, mangan, hořčík, draslík a kyselina foliová. Obsahují vysoký podíl velice cenné vlákniny (kterou neobsahuje živočišná strava) a další prospěšné mikroelementy a další silně antioxidační látky. Vytvářejí zásadité prostředí, což má odkyselovací efekt pro organismus a všeobecný blahodárný vliv na rovnováhu kyselin a zásad v lidském těle.
Pravidelná spotřeba působí preventivně proti rakovině, virům, pomáhá trávení, aktivuje imunitní systém organismu. Zlepšuje paměť a má povzbuzující účinky.
Klíčky hrášku působí jako mírné afrodiziakum. Taktéž obsahují velké množství lysinu (látky rozpouštějící uložený cholesterol), proto působí proti infarktu. Klíčky také mají omlazující účinky.
Tyto klíčky jsou optimální pro přípravu většiny salátů či příloh, pomazánek, nebo jen tak na chleba s tvarohem nebo máslem nebo k samostatné konzumaci. Doporučujeme jak k přímé konzumaci, tak i k dalšímu zpracování
Obecně o klíčcích
Klíčky jsou naklíčená semena, které jsou pro náš organismus perfektním zdrojem vitamínů a dalších cenných látek. Klíčky lze doma vypěstovat buď v klíčící misce, nebo na vatě, kdy v podstatě za 10 dnů od výsevu máte k dispozici zelenou hmotu plnou minerálů a vitamínu. Klíčky jako takové jsou součástí v jídelníčků všech kultur jíž skoro 5000 let. Klíčky jsou nejbohatším zdrojem vitamínu E a ve srovnání s bílou moukou obsahují několikanásobně vyšší množství vitamí
  • Poštovné a balné: ČP doporučeně 59; ČP balík na poštu 89; ČP balík do ruky 109; PPL 129; DPD 99; Zásilkovna 59; Kč
  • Již odpovědělo 11 zájemců
cena: 21

Zaregistrujte se a provádějte okamžitě závazné objednávky

Doporučte produkt přátelům

Podobné nabídky bazárku

Ostatní nabídky bazárku