Lada H. (Hájulka)

mimibazar.cz/hajulka ID 149475
Členství DIAMANT
  • Ověřený obchodník
  • Ověřená adresa

PRODÁM NOVÉ ZBOŽÍ

-51%

CAPRICE....2017..VEL. ,39,- poslední... nové zboží k prodeji

Popis produktu

SKVĚLÉ, POHODLNÉ, LODIČKY CAPRICE..stélka 25,5cm
NOVÁ KOLEKCE..
VELIKOSTNĚ SEDÍ...

VELIKOSTNĚ ODPOVÍDAJÍ!!!!!!!
Antishokk: tlumení došlapu v podpatku. S více než 50 procentním tlumícím efektem. Odlehčuje celá záda. Optimální pohodlí při maximálně bezpečné chůzi,
NEVÁHEJTE- BUDOU RYCHLE VYPRODANÉ.
Material. PRAVÁ KŮŽE

Módní design kolekce CAPRICE je od prvního okamžiku doplněn vlastnostmi, podporujícími dobrý pocit z výrobku. Pružné provedení, zajišťující „Chůzi na vzduchu“ se speciálním klimatizačním
systémem, jakož i podpatek AntiShokk zaručují vynikající komfort při nošení. Tyto celoevropsky patentované inovace zajišťují konkurenčně silné parametry výlučnosti.

WALKING ON AIR

Kombinace speciálních materiálů podšívky s vnitřní podešví, provedenou s až 300 polokulovými důlky. Systém perforací a suchých komůrek zaručuje dobrou izolaci vůči chladu a teplu, rychlé vyschnutí obuvi a tlumení nášlapu o 60 procent.
ANTISHOKK – „TLUMIČ V PODPATKU“

Podpatek AntiShokk se vzduchovými komorami a stabilizátory jádra uvnitř tlumí nášlap až o 50 procent, odlehčuje tak při nošení obuvi páteř a všechny klouby.
EXTRA PRUŽNOST

Pružnost dámské obuvi, dosažená Strago-technologií a speciální strukturou podešve a spodku obuvi garantuje komfort při chůzi a neobvyklý pocit lehkosti.
ROLLTEC

S novým podpatkem RollTec se firmě CAPRICE podařilo značné přiblížení k chození naboso. Chůze je měkká a lehká, jako naboso, a šetří klouby a záda.
ZNAČKA: CAPRICE
  • Velikost: 39
  • Značka: CAPRICE
  • Poštovné a balné: 100 Kč
  • doposud žádný zájemce
cena: 899
Původní cena: 1799 Kč

Zaregistrujte se a provádějte okamžitě závazné objednávky

Doporučte produkt přátelům

Podobné nabídky bazárku

Ostatní nabídky bazárku