Eva S. (Caress)

mimibazar.cz/caress ID 65549
Členství SAFÍR
  • Ověřená adresa

REZERVACE PRODÁM

Šaty šatičky s TUTU sukýnkou vel. 92-98! QUEEN!!!!

Použité zboží k prodeji

!! ČTĚTE PROSÍM POPISEK INZERCE! DĚKUJI MOC :-)

Vkládám do dvou velikostí, takže to, že budete první zájemce u jedné inzerce, nemusí znamenat, že jsou šatky ještě volné k prodeji !!!! Děkuji za pochopení :-)

Uvedená velikost na šatech je 2A (něco, jako naše velikost 92). Dcerka na fotkách focených doma má bezmála 2,5 roku. Na fotkách venku má 3,5 roku. Dle mého názoru tedy šatičky vydrží nejen po uvedenou velikost, ale i při velikosti 98 min. Každopádně ale měřte.. :-)

Luxusní šatičky, nám nadělaly ohromnou parádu :-) Pořizované nové, dcerka měla na sobě snad jen 3-4x.

Horní část pružná, krásně se přizpůsobí. V pase pružná guma. Sukýnka ve spodu látková, aby šifonová vrstva nekousala.. U té látkové sukně vespodu je ve švu kus povolených stehů. Ničemu to nevadí, není to ani nijak zvlášť vidět, protože přes to je ještě sukýnka šifonová, takže jsme ani nijak neřešily. :-) Každopádně jsem nafotila a označila na fotce. Vrstvy šifonu jsou 3.

Dále pak nad pružnou gumou v pase kouká kus černých nití. Nevím od čeho, dírka tam není, nic povoleného také ne.. Ale raději jsme nestříhaly. Tak pokud Vám bude vadit, odstřihněte... :-) opět nafoceno, označeno na fotce.

délka cca 50cm celková, délka černé horní části včetně bílé gumy = 29-30cm, natáhne se - povolí ještě o něco, díky pružné horní části. Pas - pružná guma v pase, měřeno v klidu = 2x 26cm, na více povolí :-)
  • Velikost: 98
  • Značka: DARA
  • Poštovné a balné: 55 Kč
  • Doposud žádný zájemce
cena: 175

Zaregistrujte se a provádějte okamžitě závazné objednávky

Doporučte produkt přátelům

Podobné nabídky bazárku

Ostatní nabídky bazárku