Anna H. (Anns)

mimibazar.cz/anns ID 597312
Členství SAFÍR
PRODÁM NOVÉ ZBOŽÍ
-74%

Luxusní vůně Incandessence 50 ml

Nové zboží k prodeji

Popis produktu

Avon Incandessence je výrazná květinová vůně. Současně je tento parfém sladce svěží. Je tak absolutně ideální jako vůně pro kvetoucí jarní dny,ale rozkošně se rozvoní i v teplejších dnech léta.

Vůni Incandessence dodává její neodolatelný květinový ráz zejména její srdce. To je tvořeno přímo záplavou naprosto úchvatných květinových tónů. Pozornost upoutá výrazná lilie, výjimečná růže a étericky krásná mimóza. Květinová kompozice stojí na základech tvořených esencemi dřeva a mošusu. Tyto tóny dodávají parfému mírně kořeněný, vřelý nádech.

Tento parfém tak v sobě snoubí klasickou a zářivou krásu květin společně s kapkou dráždivé přitažlivosti kořeněné vůně. I přes tuto svou hřejivou část je však výsledná vůně spíše svěží. Vystihuje atmosféru jara, květin v plném rozpuku.

A pro ženy, které milují dokonalé květinové vůně je parfém Incandessence vhodný. Takové ženy chtějí vůní podtrhnout svou přirozenou krásu, svou něžnou a romantickou část. Vůni ocení ženy milující barevnost a zářivou živost jara a léta. Zároveň se však chtějí cítit příjemně svěže a lehce. A to díky Incandessence mohou.

Hlava tráva, aldehydy

Srdce lilie, růže, mimóza

Základ dřevo, mošus
  • Značka: AVON
  • Poštovné a balné: dle tarifu pošty Kč
  • Již odpovědělo 31 zájemců
cena: 169
Původní cena: 649 Kč

Zaregistrujte se a provádějte okamžitě závazné objednávky

Doporučte produkt přátelům