Ladislava M. (e-color)

mimibazar.cz/e-colorcz ID 220891
Členství DIAMANT
  • Ověřený obchodník

AKCE NOVÉ ZBOŽÍ

Tapety Flores fialkové květy - poslední role

Nové zboží v akci

Tapety na zeď Flores spojují atmosféru 70. a 80. let minulého století s atmosférou dnešního bydlení. Klasické vzory jsou květiny a proužky, ty jsou zde představeny ve vzrušujích kombinacích.Velké vzory Girland v úchvatných fialových a šedých barvách vyzívají stěny k tanci.Opulentní květinová výzdoba v energické hnědé, béžové a měděném tónu přináší na Vaše zdi rytmus.

Tapety je vyrobená z non-wonen vliesového materiálu s přídavkem polymerového pojiva s plastickou strukturou povrchu. Tato struktura dává tapetám pružnost a pevnost. Tento materiál (Vlies) se dá bezesporu označit u tapet za revoluční. Při lepení se nesmršťuje, usnadňuje samotné lepení a to tím, že lepidlo se nanáší pouze na zeď a ne na samotnou tapetu jak bylo dříve u papírových tapet. Překlenuje jemné trhliny v podkladu – ideální pro rekonstrukce bytů v panelových domech. Jako každé tapety tvoří tepelnou a zvukovou izolaci.
Samotné odstraňování tapet je velmi jednoduché a efektivní, již žádné máčení vodou a škrabání jako u papírových tapet. Zde stačí tapetu pouze stáhnout a to beze zbytku přímo ze stěny. Při použití doporučeného lepidla toto lepidlo zůstává na samotné tapetě a samotná zeď zůstává čistá.
  • Rozměry: 53 cm x 10,05 m
  • Doposud žádný zájemce
cena: 250

Zaregistrujte se a provádějte okamžitě závazné objednávky

Doporučte produkt přátelům

Podobné nabídky bazárku

Ostatní nabídky bazárku