PRODÁM NOVÉ ZBOŽÍ

Inteligentní plastelína,svítící box

Nové zboží k prodeji

Inteligentní plastelína v boxu 6 x 2.5 cm. Vyberte si ze 4 barev. Doba dodání 3-4 týdny.

Tato inteligentní plastelína po nasvícení ve tmě svítí!

Plastelína se svými mechanickými vlastnostmi podobá žvýkačce, jestliže ji pomalu natahujete, je dostatečně pružná, aby se natáhla do značné vzdálenosti. Podobnost se žvýkačkou má tato plastelína i s bublinami. Budete - li dostatečně šikovní a dostane - li se do plastelíny vzduch, vzniklá bublina pak praskne podobně, jako ta žvýkačková.

Chytrá plastelína se nechová jako typická běžná modelovací hmota. Je až překvapivě pružná a vytvoříte - li z ní kouli, kterou upustíte na rovnou tvrdou podlahu, nebo ji hodíte na zeď, zcela určitě Vás překvapí tím, jak bude odskakovat.
Chytrá plastelína je vyrobena na bázi silikonu, proto má jiné fyzikální vlastnosti, než běžná modelovací hmota vyráběná s příměsí jílu či jiné zeminy, také nikdy nevysychá, ani se časem nezačne drobit. Nezanechává na rukou typický lepivý pocit a nebudete mít tudíž potřebu si po každém kontaktu s chytrou plastelínou umývat ruce. I přesto, že je chytrá plastelína zdravotně nezávadná, neměli byste ji vkládat do úst, nebo ji jíst, jestliže se však stane, že jí omylem spolknete, plastelína zdraví Vaše a Vašich dětí neohrozí. Malé děti by si ale měly s plastelínou hrát raději pod dozorem dospělé osoby.
  • Poštovné a balné: 50 Kč
  • Doposud žádný zájemce
cena: 169

Zaregistrujte se a provádějte okamžitě závazné objednávky

Doporučte produkt přátelům

Podobné nabídky bazárku

Ostatní nabídky bazárku