Bronislava B. (umelecvnas)

ID 29879
  • Ověřená adresa

PRODÁM

BIOLAMPA BIOSTIMUL BS 303 - TOP STAV - PC 15980 KČ

Použité zboží k prodeji

Prodám výbornou biolampu v perfektním stavu. Používaná krátce k léčbě jizvy po císařském řezu. Vše krásně zahojeno, jizva není vůbec vidět. Přístroj již dále nevyužiji. PC 15 980 Kč. Nyní prodej za 7000 Kč.

Nemoci léčitelné biolampou: afty, akné, alergie, artróza, astma, ekzém, bolest hlavy, bolest páteře, cellulitida, cukrovka, cellulitida, cukrovka, dna, jizvy, lupénka, plísně, migréna, neplodnost, otoky, opary, prostata, revma, strie, problémy s krevním tlakem, záněty uší, šlach, zubů, žil, žaludeční vředy a další.

Biolampa je vynikající mimo jiné i v léčbě tzv. diabetické nohy. Opravdu fantastické výsledky - mnoha lidem zachránila nohu (viz. foto). Jednoduchá obsluha jedním tlačítkem, zvládne každý. Součástí přístroje je i podrobný návod na použití.


Přístroj je v naprosto perfektním stavu. Na věci jsem velmi opatrná. Mohu jej doporučit. Je vhodný i k léčení dětí. Je používán například v některých mateřských školkách ke zvýšení imunity dětí.

Je možné jej použít s adaptérem do sítě anebo i bez něj.

Osobní prohlédnutí a vyzkoušení přístroje možné v Heřmanově Městci u Chrudimi anebo v Pardubicích. Mohu i poslat poštou.
  • Poštovné a balné: 120 Kč
  • Doposud žádný zájemce
cena: 7000

Zaregistrujte se a provádějte okamžitě závazné objednávky

Doporučte produkt přátelům

Ostatní nabídky bazárku