Iva Z. (pele-mele)

mimibazar.cz/pele-mele ID 97024
Členství AMETYST

PRODÁM

-40%

přírodní CHRYZOKOL

Použité zboží k prodeji

NOVÝ přírodní kámen CHRYZOKOL, přírodní zbarvení,
tromlovaný kamínek chryzokolu.
rozměr: 23 x 38 x11 mm
země původu: Peru
Kupujete vyfocený kus.

Zakoupen od Šu-Matra na Fler.cz.

Chryzokol je klidný a pohodový kámen. Pomáhá při meditaci a komunikaci, vyhání chryzokol negativní energie všeho druhu. Má blahodárný účinek na vztahy, které se jeho zásluhou stávají stabilními a pevnými jako skála. Krystal působí blahodárně na domov jako celek i na vztahy mezi jednotlivými lidmi.

Chryzokol má uklidňující a očistný vliv. Dodává novou energii čakrám a napomáhá osobnímu spojení s vyšším božským světem. Z čakry solar plexu odstraňuje chryzokol negativní emoce /například pocit viny/ a mění destruktivní citové naprogramování osobnosti v pravý opak. Na úrovni srdeční čakry hojí bolesti srdce a zvyšuje schopnost milovat. V oblasti krku zlepšuje komunikaci, ale současně pomáhá také rozpoznat, kdy je lépe mlčet. Ve třetím oku otevírá schopnost duševního vidění.

Na duševní úrovni posiluje chryzokol vnitřní klid a vyrovnanost. Projevuje se rovněž prospěšně rostoucí sebedůvěrou a vnímavostí. Zvyšuje osobní sílu a podněcuje projevy tvůrčích schopností. Pomáhá překonávat různé fobie, potlačuje negativní naladění a dodává motivaci všem, kdo jí mají nedostatek.
  • Značka: FLER
  • Poštovné a balné: Prosím, čtěte moje PODMÍNKY PRODEJE. Kč
  • Doposud žádný zájemce
cena: 39
Původní cena: 65 Kč

Zaregistrujte se a provádějte okamžitě závazné objednávky

Doporučte produkt přátelům

Podobné nabídky bazárku

Ostatní nabídky bazárku