PRODÁM NOVÉ ZBOŽÍ

Dřevěná hrazdička 3 v 1 (hračka, také CHODÍTKO a n

Nové zboží k prodeji

SKLADEM
Dřevěná barevná hrazdička 3 v 1 je založená na principu "vyrůstej se mnou" a nabízí tak různé způsoby hraní pro děti již od narození až k prvním samostatným krůčkům.
Ke hraní pro ležící a sedící dítě - s mnoha herními aktivitami, pohyblivými elementy, různorodými tvary a rolničkami pobízí dítě k činorodým reakcím a uchopování. Hrazda tak rozvíjí motorický vývoj a vnímání dítěte, trénuje jeho koncentraci a koordinaci ruky a očí.
K učení chození jako chodítko - pomáhá jako opora při prvních krůčcích, ke zlepšení koordinace pohybů, k jistějšímu stabilnějšímu postoji a prohlubuje tak uchopovací a pohybové schopnosti dítěte.
Dřevěná hrazdička 3 v 1 je výškově nastavitelná do 6 poloh, pomůže Vašemu dítěti s prvními samostatnými krůčky a boční díly s vláčkem lze následně použít jako věšák.

Charakteristika výroby: „Made in Germany“ nedaleko Stuttgartu s vysokým podílem ruční práce. Firma využívá zásadně domácí dřeviny pro výrobu hraček Heimess – buk a javor. Hračky Heimess jsou pravidelně kontrolovány TÜV v rámci GS označení a i sám výrobce podrobuje hračky testům odolnosti, bezpečnosti a chemických zůstatků. Dřevěná hračka Heimess splňuje evropské bezpečnostní normy EN 12586:2007 a EN71-1:2005, nosí označení CE, které vypovídá o tom, že všechny normy jsou dodržovány.
Materiál: bukové a javorové dřevo pocházející z Evropy, rolnička je z ušlechtilé oceli bez niklu
Rozměry: 67 x 53 x 55 cm
Péče: dřevěné části čistěte vlhkým hadříkem; nepoužívejte agresivní čistící nebo desinfekční prostředky
Balení: 1 ks
  • Značka: HEIMESS
  • Poštovné a balné: uvedeno v podmínkách prodeje Kč
  • Již odpověděl jeden zájemce
  • (K dispozici může být více kusů.)
cena: 2099

Zaregistrujte se a provádějte okamžitě závazné objednávky

Doporučte produkt přátelům

Podobné nabídky bazárku

Ostatní nabídky bazárku