Eva S. (Caress9)

mimibazar.cz/caress9 ID 370317
Členství SAFÍR

PRODÁM NOVÉ ZBOŽÍ

-11%

Sylvanian Families Město -dárkový set obchodní dům

Nové zboží k prodeji

Sylvanian Families Město - dárkový set velký obchodní dům 6022

Dárkový set Velký obchodní dům obsahuje navíc sady Návrhářského studia, Kosmetickou sadu, sady Módních kabelek, Lounge klub a figurku králíčka.

Budovu můžete otevřít a zavřít, abyste si užívali různé varianty vzhledu budovy. Hlavní budova obsahuje ruční výtah, který dokáže vyvézt figurky do horního patra, okna jsou odnímatelná a lze je nahradit jinými typy z Městské kolekce.

Můžete si vytvořit vlastní městskou část kombinováním tohoto produktu s dalšími budovami v městské sadě, například Delikátní restaurace, Návrhářské studio a nebo Zmrzlinárna.
Můžete také změnit svou budovu tím, že vyměníte okna, ploty a markýzy, které jsou součástí budov.

Sada obsahuje: Hlavní budova, vstupní věž, střecha vstupní věže, střešní ozdoba vstupní věže, plot A x4, plot B, plot C, plot D, plot E, plot F, plot G, balkon, uliční deska x2, stropní deska x2 , vlajka x5, markýza 2×, okno A2×, okno B 2×, okenní rámeček 4×, 1 figurka králíčka městské holčičky, kabelka 5×, dresinková lahev, věšák na šaty x3, čokoláda obchodník, pohovka, stůl, mísa A, mísa B 3×, servírovací vidlička, tácek, talířek, šálek, čokoláda 8×, makronky 12 x, police na příslušenství, čelenka na figurku 2y, klobouk pro dětskou postavu, slunečník, stojan 2×, zrcadlo, stolička, make-up paleta, štětec, krém na mléko x2, tělové mléko2×, parfém 2×, olej na obličej 2× (celkem 96 kusů).


Na stránkách Sylvanian Families se seznámíte s postavičkami a prostředím, zahrajete si hru nebo stáhnete tapetu do domečku.
Postavičky Sylvanian Families byly vytvořeny v Japonsku v roce 1985 a okamžitě se staly hitem. Od té doby byly úspěšně distribuovány po celém světě. Na základě těchto postaviček byla vytvořena řada videoher, animovaných pohádek.
  • Značka: SYLVANIAN FAMILIES
  • Doposud žádný zájemce
cena: 2850
Původní cena: 3199 Kč

Zaregistrujte se a provádějte okamžitě závazné objednávky

Doporučte produkt přátelům

Podobné nabídky bazárku

Ostatní nabídky bazárku