Jana R. (Januška)

mimibazar.cz/januskar ID 5897
Členství DIAMANT
  • Ověřená adresa
PRODÁM oblast Rožnov pod Radhoštěm

Sportovní dámská bunda Adidas ClimaProof Response

Použité zboží k prodeji

100% stav, lehká, 100% polyester s technologií ClimaProof / Formotion , uvedená velikost S . délka 69-71cm, průramky 54cm, rukávy od krku 78cm, barva červená..
ClimaProof® funguje jako bariéra k zamezení prostupu srážek skrze materiál, ale současně umožňuje prostup tepla a odpařovaného potu ven od těla. ClimaProof® Wind je nejprodyšnější, lehká struktura, jejíž úroveň ochrany je nastavena k použití pro častý pohyb. Je to ideální materiál pro odpolední běh v chladných, vlhkých podmínkách. Udržuje vás v teple, protože zamezuje ztrátám tepla, jež by se jinak uvolňovalo kvůli větru proudícímu kolem těla (tomu je přístup zamezen), a zároveň materiál umožňuje odpaření maximálního množství potu, a tím i jeho odvod pryč od povrchu těla.
Formotion™, nově vyvinutá pokroková technologie, vytvořená firmou adidas, podporuje atletův svalový systém a zároveň mu pomáhá k udržení správného postavení těla během výkonu. Zvyšuje komfort a výkon díky kombinaci několika různých použitých materiálů a kombinaci jejich různých vlastností. Všechny Formotion™ kusy oblečení jsou předem vytvarovány, a podporují tak koncept optimálního umístění švů pro lepší střih a komfort při použití během sportovních aktivit.
  • Velikost: S
  • Značka: ADIDAS
  • Poštovné a balné: ČP doporučené psaní 69; ČP balíkovna 65; Kč
  • Doposud žádný zájemce
cena: 389
MAMINKY, NAKOUKNĚTE I DO ALBA, POKUD NENÍ U INZERÁTU UVEDENO JINAK, PŘI KOUPI VÍCE VĚCÍ - PO ODKLIKNUTÍ DVOU INZERÁTŮ JE POŠTOVNÉ POLOVIČNÍ A U TŘÍ A VÍCE, ZCELA ZDARMA !!!

Zaregistrujte se a provádějte okamžitě závazné objednávky

Doporučte produkt přátelům