REZERVACE PRODÁM

Autosedačka kiddy Infinity pro 9 - 18 kg

Použité zboží k prodeji

POUŽÍVANÁ, SUPER STAV, NEBOURANÁ, Z NEKUŘÁCKÉHO AUTA,
Nepředstavitelná lehkost sezení: Dětská autosedačka kiddyinfinity PRO spolu s originálním ochranným pultíkem kiddy je nejlehčí autosedačkou své kategorie. V roce 2007 v testu autosedaček organizace Stiftung Warentest odsunula všechny srovnatelné produkty včetně isofixových systémů na zadní místa. Kiddyinfinity pro kombinuje nejvyšší možnou bezpečnost s uživatelsky přátelskou jednoduchostí.
+Originální ochranný pultík kiddy
Když jde o bezpečnost v autě, je nezbytným pomocníkem originální ochranný pultík kiddy. V případě čelního nárazu pohltí kinetickou energii nárazu a ochrání svého pasažéra před zraněním krční páteře.
+Vysoce kvalitní absorbující materiály
+Odolný potah, snímatelný, pratelný
+Integrované výškové nastavení,Unikátní regulační mechanismus umožňuje nastavení autosedačky do výšky pouhým pohybem jedné ruky tak, aby dítě sedělo bezpečně a pohodlně.
+Komfortní postranní opěrky hlavy, umožňují dobrou oporu hlavičky, díky čemuž nemůže
dojít k jejímu svalení na stranu. Pohodlné polstrování a prodyšný materiál thermotex se vždy postarají o příjemné cestování.
+Nastavitelná pozice ležení, zpříjemňuje cestování a pobízí děti ke zdřímnutí. Nastavení této pozice je velmi snadné a rychlé, stačí jeden pohyb rukou. Děťátko leží příjemně uložené a může si v klidu odpočinout.
  • Značka: KIDDY
  • Poštovné a balné: 150 Kč
  • Doposud žádný zájemce
cena: 950

Zaregistrujte se a provádějte okamžitě závazné objednávky

Doporučte produkt přátelům

Podobné nabídky bazárku

Ostatní nabídky bazárku