PRODÁM NOVÉ ZBOŽÍ

DĚTSKÁ ZIMNÍ OBUV FARE - MEMBRÁNA - NOVINKA

Nové zboží k prodeji

Český výrobce obuvi FARE nabízí kvalitní a zdravotně nezávadnou dětskou obuv.
Zimní obuv FARE-TEX je pro snadné nazouvání opatřena uzávěrem na průchozí posuvný jezdec v kombinaci s velcro zapínáním nad nártem. Svršek kombinací textilu a přírodního usňového materiálu (nubuku) s hydrofobní úpravou. Zimní podšívka s hřejivým, středně dlouhým vlasem uvnitř celé obuvi zajišťuje velmi dobré tepelně izolační vlastnosti.
Díky speciální klima-membráně zůstává noha suchá a perfektně klimatizovaná. Podešev je z kaučuku s dezénem snižujícím prokluzování na sněhu, vyvýšení podešve v přední části chrání špici při běžném zakopávání. Praktická vyjímatelná vkládací stélka a pevný opatek.

Správnou velikost obuvi vybírejte vždy s nadměrkem 8-12 mm, aby dětská nožka měla prostor pro zdravý růst a volný pohyb prstů při chůzi. Je dobré velikost dětské nohy kontrolovat průběžně po celý rok, jelikož roste velice rychle - u nejmenších dětí o 15-18 mm, u starších 8-12 mm, což v praxi znamená 2-3 velikosti za rok. Dětská nožka má zároveň sníženou citlivost vůči bolesti a otokům, takže je opravdu na rodičích, aby kontrolovali správně padnoucí obuv svých dětí. Nejsnazším způsobem kontroly je průběžné přeměření dětské nožky - stačí obkreslit vestoje bosou dětskou nožku na papír a porovnat s velikostí vnitřního prostoru botky (popř. stélky) krejčovským metrem. Zabere Vám to 5 min Vašeho času a můžete si být jisti, že obouváte Vaše dítě správně:-)

Vnitřní délka obuvi:
č.23 - 154 mm
č.24 - 161 mm
č.25 - 167 mm
č.26 - 174 mm
č.27 - 181 mm
č.28 - 188 mm
č.29 - 195 mm
č.30 - 202 mm
  • Velikost: 23
  • Značka: FARE
  • Poštovné a balné: 119 Kč
  • Doposud žádný zájemce
cena: 949

Zaregistrujte se a provádějte okamžitě závazné objednávky

Doporučte produkt přátelům

Podobné nabídky bazárku

Ostatní nabídky bazárku