Magda B. (magdab)

mimibazar.cz/magdab ID 20139
Členství AMETYST
PRODÁM

Kinder Maxi - Úžasní tučňáci ENB05-010, 2018

Použité zboží k prodeji

NABÍZÍME: ENB05 - Tučňák s kruhem, ENB06 - Tučňák v ledu … 90 Kč.
NABÍZÍME: bpz papírky … 10 Kč.
Cena za kus.

Prodám nebo vyměním za kinder figurky / hračky, které sháníme v podalbu KOUPÍM. Nabízím naše nové i starší přebytky z čokoládových vajíček Kinder Surprise - Kinder překvapení, sbírka z let 1983-až do současnosti. Frekventované kinder figurky, hračky, skládačky, puzzle, BPZ prodávám levně za nejnižší ceny, vzácné ojedinělé hodnotné staré kinder figurky za odpovídající cenu.

Kinderka jsou inzerované s fotkami celých sérií - v textu uvádím, které čísla máme. Nabídku neustále doplňuji dalšími přírůstky z našich výměn a objevů z kinder vajec. Nabízím pouze kompletní figurky a hračky, jinak na odchylky v textu upozorním. Na přání můžu po Vaší objednávce nafotit Vámi vybrané figurky a zaslat mailem pro kontrolu.

Neúčtuji balné ani bankovní poplatky. Ekonomické poštovné dle Vašeho výběru z tarifů České pošty (Obyčejně do 2cm tloušťky obálky za 14 Kč do 100gr. / 18 Kč do 500gr. Doporučeně do 5cm tloušťky obálky za 34 Kč do 100gr. / 37 Kč do 500gr.). Prodej kinderek v minimální hodnotě 30 Kč.

Přeji příjemný výběr z našeho albíčka kinderek a budu mít radost, když Vám naše nabídka pomůže k úspěšnému doplnění Vaší sbírky. :-)
  • Značka: KINDER
  • Poštovné a balné: ČP doporučeně 50; Kč
  • Doposud žádný zájemce
cena: 90

Zaregistrujte se a provádějte okamžitě závazné objednávky

Doporučte produkt přátelům