PRODÁM NOVÉ ZBOŽÍ

VELKÝ POLŠTÁŘ / výplň, kachní peří 65 x 65 cm

Nové zboží k prodeji

... pohodlný velký polštář, jehož přírodní péřová výplň si udržuje svůj tvar a poskytuje vašemu tělu podporu. Výplň z kachního peří je nadýchaná a poskytuje vašemu tělu výbornou oporu.Polštář je ideálním společníkem, když si čtete v posteli, protože pokryje celá záda.Doporučeno pouze pro vnitřní použití. Nové, originálně balené zboží. Ihned k odeslání !

*************************************.

Návod na údržbu:
Po vyprání sušte tak dlouho, dokud není výplň úplně suchá. Perte v pračce na 60 °C v režimu běžného praní. Při praní použijte 1/3 obvyklého množství pracího prášku. Nebělit. Sušte v sušičce při běžné teplotě (max. 80 °C). Nežehlit. Nečistit chemicky.

*************************************

Materiál:
Látka: 100% bavlna. Výplň: 100% kachní peří.

*************************************.

Návod na údržbu:
Po vyprání sušte tak dlouho, dokud není výplň úplně suchá. Perte v pračce na 60 °C v režimu běžného praní.Při praní použijte 1/3 obvyklého množství pracího prášku.Nebělit. Sušte v sušičce při běžné teplotě (max. 80 °C). Nežehlit. Nečistit chemicky.
  • Rozměry: Délka: 65 cm, šířka: 65 cm. Váha výplně: 1500 g, celková váha: 1625 g
  • Velikost: XL
  • Značka: IKEA
  • Poštovné a balné: dle celkové váhy / objemu balíku Kč
  • Doposud žádný zájemce
cena: 279
Prosím, uvádějte u objednávky kompletní adresu včetně aktuálního příjmení a tel. kontaktu, pomůže to přepravci urychlit dodání Vašeho balíku. Děkuji :)

Zaregistrujte se a provádějte okamžitě závazné objednávky

Doporučte produkt přátelům

Podobné nabídky bazárku

Ostatní nabídky bazárku