Fusak odkoukaný od Lodger
Postup
toto je plánek jaké jsem dělala já rozměry na můj kočárek, vše si nastřihneme 2x flíz i manžestr a ještě vatelín, počítejte ještě + na zašití
tady je to nastřihlé
ještě kapsa nastihlá a skoro našpendlená
vše sešijeme a nakonec našijeme zadní stranu a převrátíme, pak už jen zašijeme a uděláme tunýlek s dírkami a protáhneme tkaničku nahoře u hlavičky, potom ještě díry na popruhy
tady je ten vršek kde je pak ten tunýlek se šňůrkou
takhle je zezadu
takhle zepředu
zabalený ještě suchý zip, ale ještě jsem se nedostala do obchodu :-D nejsem zrovna pisálista, ale snad je to trošku srozumitelné :o) jen maličkost,možná by bylo lepší ho udělat o něco delší, aby to lépe sedělo na hlavičce když se stáhnou šňůrky
jsem na žádost přepsala plánek, snad se už v něm bude trošku možné vyznat :o)
Líbil se vám návod? Podělte se o něj s přáteli
Návody mohou komentovat pouze přihlášení uživatelé
Komentáře k návodu
úžasná inspirace, u mě v albíčku v rodiném fotu je muj pokus Anička
úplně bezva ! Díky za nápad !
Šikulka fusak mám originál,ale tohle mě nenapadlo
pa Petra
vypadá jako originální Lodger
....také jsem jeden zkoušela...né tak pěkný jako ten Váš ale krásně nám posloužil v zimě
moc pěkný,hválím dobrý nápad,kdo má mín peněz,tak třeba může použít dovnitř starší deku třeba,škoda,že už jsme na tento fusak velcí,ale kdo ví,třeba použiju na druhé,díky za návod
nádherný
Objednávám materiál a pustím se do něj, blíží se jaro, tak je čas vyměnit uimní pytel za parádní jarní fusáček. Snad to zvládnu
Přidávám můj výsledek, je to první pokus! Takže příště bych to zvládla rychleji
))) Vnitřek je z polarfleecu, venkovní strana je z coralfleecu. Dekorace autíčko
))) http://www.mimibazar.cz/rodinne_foto.php?id=4004431
Nebuďte tak skromná! Velice pěkný fusak
vypadá nádherně,ale kvuli fusaku si dalšího gaunera dělat nebudu
tak to je paradni, jste me prinutila se do neho pustit
supéér, na první pokus fakt pěkné